Zobacz zdjęcia!

Najpiękniejsza polska siatkarka zrzuciła ubrania i pokazała ciało. Zuzanna Górecka w takim wydaniu rozgrzeje nawet w najzimniejsze grudniowe dni

2022-12-19 14:30

Pogoda w Polsce jest iście zimowa, ale nie ma wpływu na siatkarskie rozgrywki. Polscy kibice tej dyscypliny żyją obecnie zmaganiami klubowymi zarówno siatkarek, jak i siatkarzy. Jedną z gwiazd TAURON Ligi jest bohaterka reprezentacji Polski - Zuzanna Górecka. 22-latka błyszczy nie tylko umiejętnościami, lecz także urodą i wysportowaną sylwetką. Przez wielu fanów jest uznawana za najpiękniejszą polską siatkarkę, a ostatnio postanowiła zrzucić ubrania i pokazała wyrzeźbione ciało! Górecka w takim wydaniu rozgrzeje nawet w najzimniejsze dni.

Górecka ma za sobą naprawdę wspaniałe miesiące. We wrześniu i październiku była jedną z liderek reprezentacji Polski, która doszła do ćwierćfinału mistrzostw świata. W nim napędziła strachu późniejszym złotym medalistkom z Serbii. Po tak udanym występie przyjmująca szybko wróciła do gry w nowych barwach. Przed nowym sezonem TAURON Ligi głośno było o jej transferze z Grotu Budlowanych Łódź do... ŁKS Łódź. Przejście do lokalnego rywala rozwścieczyło łódzkich kibiców i odbyło się w atmosferze skandalu. Jednak ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę, gdyż Górecka wraz z nową drużyną prowadzi w ligowej tabeli z bilansem 8-0. Nic dziwnego, że humory w ŁKS dopisują, a 22-latka nie traci uśmiechu nawet w najzimniejsze grudniowe dni.

Zuzanna Górecka zrzuciła ubrania. Piękna polska siatkarka pokazała gorące ciało w bikini

Temperatura w Polsce spadła grubo poniżej zera, ale w mediach społecznościowych pięknej polskiej siatkarki można poczuć lato. W środku klubowego sezonu Górecka opublikowała gorące zdjęcie w stroju kąpielowym, na którym widać jej perfekcyjną, wysportowaną sylwetkę. Przyjmująca Biało-Czerwonych od dawna imponuje kibicom nie tylko na parkiecie, lecz także poza nim, a przez wielu jest uznawana za najpiękniejszą polską siatkarką. Takim zdjęciem w bikini z pewnością rozgrzała fanów w środku grudnia, a sama wróciła pamięcią do wspomnień ze znacznie cieplejszych dni. W poniższej galerii zobaczysz więcej zdjęć seksownej Zuzanny Góreckiej:

Sonda
Czy jesteś dumny z występu polskich siatkarek na MŚ?
Lublin pożegnał gwiazdę siatkówki. Sławnego lublinianina żegnały tłumy.
Najnowsze