Reprezentacja Polski, Bartosz Kurek

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Kurek

Nie do wiary!

Ogromna metamorfoza Bartosza Kurka. Trudno uwierzyć, jak zmienił się przez lata. Na zdjęciach wszystko widać

2022-08-29 15:58

Bartosz Kurek jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiego sportu. Reprezentant Polski w kadrze narodowej jest od 2007 roku i przez te długie lata, niezwykle się zmienił. Nie da się ukryć, że aż ciężko uwierzyć w to, jak dużą drogę przeszedł zawodnik przez te 15 lat gry w polskich barwach. Na zdjęciach wszystko widać.

Bartosz Kurek od lat jest prawdziwą gwiazdą drużyny "Biało-Czerwonych", a fani sportu nie wyobrażają sobie naszej siatkarskiej kadry bez gracza. Kurek w drużynie narodowej przyszedł przez długą drogę i bardzo, ale to bardzo się zmienił. Zdjęcia pokazują wszystko, zmiany, jakie zaszły w wyglądzie gracza drużyny narodowej są wielkie.

Bartosz Kurek od lat w kadrze narodowej. Zmienił się nie do poznania

Debiut Bartosza Kurka w kadrze narodowej przypadł na 1 czerwca 2007 roku, kiedy to reprezentacja Polski, występująca w rozgrywkach Ligi Światowej zmierzyła się z Argentyną, wygrywając 3:1. Od tego czasu, w życiu Kurka doszło wiele sukcesów, które odniósł z reprezentacją Polski, na które składają się mistrzostwo świata zdobyte w 2018 roku, srebrne medale Pucharu Świata (2011,2019), brązowy medal Pucharu Świata (2015), złoty medal mistrzostw Europy (2009), a także brązowe medale europejskiego czempionatu (2011, 2021). Wśród sukcesów nie brakuje także krążków za Ligę Światową (złoto - 2012, brąz - 2011). Przez te wszystkie lata zawodnik przeszedł wielkie zmiany. Aby zobaczyć, jak zmienił się siatkarz reprezentacji Polski, przejdź do galerii poniżej.

Bartosz Kurek cieszy się ze zwycięstwa nad Włochami
Sonda
Czy Bartosz Kurek to najlepszy polski siatkarz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze