Autor: VNL Polska - Dominikana NA ŻYWO transmisja z meczu siatkarek w Lidze Narodów 14.06.2024

Grają siatkarki!

2024-06-14 10:20

Polskie siatkarki już dziś zagrają z Dominikaną w swoim dziesiątym meczu Ligi Narodów. Biało-Czerwone przystąpią do tego meczu po dniu przerwy po pierwszej porażce w tych rozgrywkach z Brazylią (1:3). Polki są już pewne awansu do finałów LN, w których na pewno zabraknie Dominikanek. Te powalczą jednak o to, by utrzeć nosa faworytkom. Poniżej dowiesz się, gdzie oglądać mecz Polska - Dominikana w piątek, 14.06.2024.

Po ośmiu meczach Ligi Narodów Polki były niepokonane i przegrały w nich tylko dwa sety. Niestety, ta wspaniała seria dobiegła końca już na początku trzeciego turnieju LN w Hongkongu. W środę Biało-Czerwone uległy Brazylii, choć wygrały pierwszego seta. W późniejszych trzech były jednak zdecydowanie słabsze i musiały pogodzić się z pierwszą porażką w tym sezonie. Po tym meczu Polska spadła w tabeli na 2. miejsce właśnie za Brazylię, ale terminarz ułożył się dość korzystnie - siatkarki Stefano Lavariniego miały w czwartek dzień wolny na zresetowanie głów i w piątek wrócą do gry. O powrót na zwycięską ścieżkę powalczą z Dominikaną, która straciła już szanse na awans do turnieju finałowego LN. Nie oznacza to jednak, że Polskę czeka łatwy mecz.

Mecz Polska - Dominikana w Lidze Narodów siatkarek odbędzie się w piątek, 14 czerwca. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 11:00 czasu polskiego. Transmisja w TV na kanałach Polsat i Polsat Sport 1, a online w płatnej usłudze Polsat Box Go. Darmową relację na żywo przeprowadzi portal sport.se.pl! Zapraszamy!

QUIZ: Rozpoznasz polskie siatkarki? Tylko prawdziwi kibice odgadną wszystkie!