Polska - Słowenia TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

i

Autor: Paweł Skraba / SE Polska - Słowenia TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Polska - Słowenia TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Liga Narodów siatkarzy: Polska - Słowenia GDZIE OGLĄDAĆ? Polska - Słowenia mecz siatkarzy DZISIAJ 30.05

2021-05-30 10:12

Polska - Słowenia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Polska - Słowenia STREAM ONLINE LIVE Polska - Słowenia w INTERNECIE. Liga Narodów: Polska - Słowenia NA KTÓRYM KANALE? Mecz Polska - Słowenia w Lidze Narodów O KTÓREJ GODZINIE. Z meczu na mecz rozkręca się Liga Narodów! Przed Polakami kolejne spotkanie - tym razem rywalami naszej ekipy będzie reprezentacja Słowenii. Czy po triumfie z Włochami i Serbią zaliczą kolejne zwycięstwo? To następny ważny sprawdzian w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich. Polska - Słowenia TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać Polska - Słowenia LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA w INTERNECIE.

Liga Narodów siatkarzy: Polska - Słowenia TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Polscy siatkarze wygrali drugie spotkanie w tegorocznej edycji Ligi Narodów rozgrywanej we włoskim Rimini. W sobotę pokonali Serbię 3:1. W innym ciekawym meczu drugiej serii Brazylia wygrała ze Stanami Zjednoczonymi 3:0 i prowadzi w klasyfikacji. Biało-czerwoni w dobrym stylu pokonali mistrzów Europy, którzy we Włoszech rywalizują w najmocniejszym składzie. Bohaterem meczu był Wilfredo Leon, który zaserwował aż 13 asów, co jest rekordem Ligi Narodów. Leon był też najskuteczniejszym zawodnikiem na boisku - zdobył 26 punktów.

Wilfredo Leon, przyjmujący reprezentacji Polski siatkarzy, nie raz zadziwiał siatkarski świat popisami na parkiecie, ale nawet jemu nie udało się dotychczas zrobić na boisku czegoś takiego. W wygranym 3:1 z Serbią drugim spotkaniu Biało-Czerwonych w Lidze Narodów zaserwował 13 asów! To stanowiło połowę jego całego dorobku punktowego z tego spotkania. Wszyscy Serbowie razem wzięci zanotowali ponad dwa razy mniej punktowych zagrywek.

Wilfredo Leon po rekordzie świata: To nie jest granica moich możliwości. Zobacz wszystkie 13 asów serwisowych [WIDEO]

Polska - Słowenia GDZIE OGLĄDAĆ?

Mecz Polska - Słowenia odbędzie się w niedzielę 30 maja. Biało-czerwoni i nasi rywale wybiegną na boisko o godzinie 19:30. TRANSMISJA z meczu Polska - Słowenia TV NA ŻYWO na kanale TVP 2 i Polsat Sport. Stream online dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl, można kupić także na platformie Ipla. Relacja na żywo na Sport.se.pl.

Ostatnia akcja finału Ligi Mistrzów siatkarzy Zaksa - Itas
Najnowsze