Polska - Włochy O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj Liga Narodów Polska - Włochy GODZINA meczu siatkarzy 29.05

2021-05-28 18:30
Polska - Włochy O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze dzisiaj Liga Narodów Polska - Włochy GODZINA meczu siatkarzy 29.05
Autor: Cyfrasport Polska - Włochy O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze dzisiaj Liga Narodów Polska - Włochy GODZINA meczu siatkarzy 29.05

Polska - Włochy O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj Liga Narodów Polska - Włochy GODZINA meczu siatkarzy KIEDY mecz Polska - Włochy dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj 29.05. Polscy siatkarze meczem z Włochami zaczynają dzisiaj walkę w Lidze Narodów, ale tak naprawdę ruszają ostro z operacją „Tokio”. Rozgrywki w „bańce” we włoskim Rimini mają być ważnym etapem przygotowań do turnieju olimpijskiego. Włosi zagrają w mocno rezerwowym składzie. Na kogo postawi dzisiaj selekcjoner Vital Heynen? Liga Narodów Polska - Włochy O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj 29 maja.

Polska - Włochy O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj 29.05

Polscy siatkarze meczem z Włochami rozpoczynają walkę w Lidze Narodów. – We Włoszech musimy już myśleć i adaptować się pod kątem igrzysk, tak by w Japonii głowa była gotowa na wyzwanie – podkreśla w rozmowie z „Super Expressem” gwiazdor światowej siatkówki i reprezentant Polski Wilfredo Leon. – Mamy przed sobą w tym roku trzy turnieje, z których najważniejszym są igrzyska olimpijskie – mówi nam polski Kubańczyk. – Na każdym z nich chcemy jednak osiągnąć coś dużego i dlatego czeka nas ciężka praca od początku do końca sezonu reprezentacyjnego. O zmęczeniu sezonem ligowym w drużynie narodowej się zapomina – zapewnia Wilfredo Leon, który doskonale zna włoskich siatkarzy, bo ostatnio na co dzień występował we włoskiej Serie A. Wilfredo Leon na co dzień gra w lidze włoskiej w barwach Perugii. Specyfikę Italii zna więc dobrze, ale izolacja w „bańce” to jednak coś nowego. – Nie zastanawiam się, czy zamknięcie w „bańce” w Rimini jest dla nas trudne czy nie, my po prostu musimy sobie z tym poradzić najlepiej jak umiemy – stwierdza Wilfredo Leon. 

Polska - Włochy O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj 29.05

Mecz Polska - Włochy już dzisiaj. – Wszyscy pierwszy raz będziemy mieli do czynienia z tak zorganizowaną imprezą. Jesteśmy w stanie grać na najwyższym poziomie. Tylko w polskim zespole trener ma swobodę wyboru i może każdy mecz zaczynać inną szóstką. To spowoduje, że nie będziemy po Lidze Narodów zbyt zmęczeni – jest przekonany Leon i zwraca uwagę na znaczenie tej fazy przygotowań w kontekście Tokio. – Liga Narodów to przetarcie przed igrzyskami, musimy myśleć i adaptować się pod tym kątem, tak by w Japonii głowa była gotowa na wyzwanie. Przecież tam też będą ograniczenia związane z pandemią, ale my poznamy je wcześniej w Lidze Narodów i nic nas nie zaskoczy w Tokio, będziemy gotowi na 100 proc. Przyznam, że wolałbym zagrać na igrzyskach rok temu, ale niestety żyjemy w nienormalnych czasach. Czekaliśmy długo i wypada wierzyć, że tym razem się uda. A czy ja dzięki tym dodatkowym 12 miesiącom stałem się lepszym siatkarzem? Trzeba pytać trenerów, ale uważam, że wykonałem krok do przodu – jest pewien Leon.

O KTÓREJ GODZINIE mecz Polska - Włochy GODZINA meczu siatkarzy dzisiaj 29.05

Mecz Polska - Włochy siatkarzy w Lidze Narodów dzisiaj, w piątek 29 maja 2021 r. Początek meczu Polska - Włochy o godzinie 19.30. Transmisja tv na żywo z meczu Polska - Włochy siatkarzy na antenach TVP 2 i Polsatu Sport.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze