Typy i kursy. PlusLiga Mężczyzn: Skra pokona Resovię i zbliży się do czołówki? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2021-11-22 13:22
Siatkówka, Liga Mistrzów, Skra Bełchatów, siatkarze, Grzegorz Łomacz
Autor: CEV Siatkarze PGE Skry Bełchatów celebrują kolejną akcję

Skra – Resovia typy i kursy. Jeszcze kilka lat temu mecz ten określany byłby jako absolutny hit PlusLigi Mężczyzn. Dziś będzie to jednak jedynie spotkanie średniaków o wysokich ambicjach. Na zakończenie 9. serii gier Skra Bełchatów na własnym terenie zmierzy się z Asseco Resovią. Komu TOTALbet daje większe szanse na triumf w tym starciu? Skra – Resovia typy bukmacherskie.

Skra Bełchatów w obecnych rozgrywkach spisuje się sinusoidalnie. Podopieczni Slobodana Kovaca sezon rozpoczęli od trzech zwycięstw, ale kolejne tygodnie nie były już dla bełchatowian tak udane – spośród następnych czterech meczach ponieśli aż trzy porażki, wygrywając jedynie w Warszawie z Projektem. Bilans 4 wygranych i 3 przegranych nie sprawia jednak, że Skra urasta do miana jednego z faworytów do tytułu mistrza Polski. Przeciwnie, wyżej w tej hierarchii stoją akcje przynajmniej kilku innych zespołów PlusLigi. Na brawa zasługuje jednak postawa drużyny z województwa łódzkiego w Pucharze CEV, gdzie w 1/32 finału podopieczni Kovaca dwukrotnie przejechali się po Mladoscie Brcko z Bośni i Hercegowiny (dwie wygrane 3:0, w tym jeden z setów do… 8). Trzeba jednak przyznać, że rywal nie zawiesił poprzeczki zbyt wysoko. Inaczej będzie w poniedziałek, gdy w Bełchatowie zamelduje się Asseco Resovia. Zapowiada się niezwykle wyrównane starcie, a doskonale odzwierciedlają to kursy na ten mecz, przygotowane przez TOTALbet.

Rzeszowianie, pomimo mocarstwowych planów, także szukają jeszcze optymalnej dyspozycji. Drużyna wzmocniona latem m.in. przez Pawła Zatorskiego, Jakuba Kochanowskiego, Macieja Muzaja czy Jana Kozamernika jak do tej pory spisuje się poniżej oczekiwań i w tabeli PlusLigi Mężczyzn zajmuje 7. lokatę, gromadząc 12 punktów – tyle samo, ile jej najbliższy rywal. Na uwagę z pewnością zasługuje fakt, że podopieczni Alberto Giulianiego bez większych problemów pokonali silny zespół Projektu Warszawa 3:0. Spotkania z ligowymi potentatami pokazały jednak, jak wiele dzieli „Sovię” od najlepszych – rzeszowianie najpierw ulegli we własnej hali Jastrzębskiemu Węglowi 0:3, a tydzień później przegrali w Kędzierzyniu-Koźle z ZAKSĄ 1:3. W meczu ze Skrą poprzeczka powinna być jednak zawieszona nieco niżej niż w starciach z możnymi naszej ligi, co doskonale obrazują kursy proponowane przez TOTALbet. Za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo Asseco Resovii można bowiem zgarnąć 1.85 zł, w przypadku wygranej gospodarzy kwota ta wyniesie 1.97 zł.

Sonda
PGE Skra Bełchatów vs Asseco Resovia - kto wygra?

Kursy TOTALbet:

  • Zwycięzca:

Skra – 1.97                        Resovia – 1.85

  • PGE Skra Bełchatów wygra seta:

tak – 1.15                          nie – 4.50

  • Asseco Resovia wygra seta:

tak – 1.12                          nie – 5.00

  • Total – suma setów w meczu:

poniżej 3.5 – 2.70                           powyżej 3.5 – 1.38

poniżej 4.5 – 1.35                           powyżej 4.5 – 2.90

  • Liczba setów w meczu:

3 – 2.75

4 – 2.37

5 – 2.95

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze