WGP siatkarek: Polki pokonały Kanadyjki

2014-07-27 15:31

Polki idą jak burza. Podczas World Grand Prix siatkarek rozgrywanego w Peru nasze zawodniczki odniosły drugie zwycięstwo. Po zespole Belgii, tym razem podopieczne Karola Makowskiego pokonały reprezentantki Kanady 3:1 (25:15, 14:25, 25:21, 25:11).

Problemy "biało-czerwone" miały w drugim secie. Po pierwszym - wygranym do 15 - w czasie którego nieprawdopodobne spustoszenie w szeregach przeciwników robiła 18-letnia Malwina Smarzek, nagle zaczęła się seria niewymuszonym błędów w przyjęciu.

Zobacz: Polki pokonały Belgię

Chwilowa. W trzecim i czwartym secie Polki ponownie rozpoczęły koncert, a ostatni set - wygrany do 11 - każe przypuszczać, że w ostatnim spotkaniu - z gospodarzami turnieju - zwycięska passa będzie kontynuowana.

World Grand Prix składa się z trzech turniejów. Dwa pierwsze rozegrane zostaną w Peru, trzeci w Holandii, a finał rozgrywek drugiej dywizji odbędzie się w Polsce. W Koszalinie.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Gwizdek24.pl na e- mail