Zdecydowanie NAJPIĘKNIEJSZA polska siatkarka ryzykowała zdrowie w kusym bikini. Wielu by się połamało [ZDJĘCIA]

2020-06-25 16:41 JWa
Martyna Grajber
Autor: Instagram / here_marcia Martyna Grajber

Martyna Grajber uchodzi od jakiegoś czasu za najpiękniejszą polską siatkarkę. Zawodniczka Chemika Police robi wszystko, by utrzymać się w jak najlepszej formie. Nawet jeśli ma akurat dzień wolny, to nie odpuszcza. Podczas jednego z wypadów na opalanie, zauważyła kawałek cienkiej poręczy. Bez zastanowienia wskoczyła na nią, by ćwiczyć koordynację ruchową, a ryzyko było całkiem spore!

Martyna Grajber dla wielu kibiców jest synonimem piękna. Nic dziwnego, zjawiskowa polska siatkarka mogłaby równie dobrze postawić na karierę modelki! Po raz kolejny potwierdziło się to na jej instagramowym profilu. W czwartek pojawiło się na nim zdjęcie, na którym zawodniczka Chemika Police ubrana jest w wyjątkowo dużo odsłaniające bikini. Na ramiona zarzuciła delikatną bluzkę, ale przez upał nie myślała nawet, by ją zapinać. Jednak Grajber nie wrzuciła tej fotki tylko ze względu na walory estetyczne.

Małgorzata Rozenek wystąpiła z ROZPACZLIWYM wołaniem o pomoc. Lewandowska odpowiedziała

Sportsmenka pochwaliła się bowiem, że ciężko trenuje nawet w wolnych chwilach. Wystarczył kawałek metalowej poręczy, by siatkarka zaczęła trening koordynacyjny. "Stabilizację też robimy" - napisała przy fotce. Należy zauważyć, że Martyna Grajber popisała się w tym przypadku sporymi umiejętnościami. Wiele osób postawiłoby zapewne fałszywy krok, a w takim przypadku choćby skręcenie kostki jest jak najbardziej realne.

Piękna siatkarka dalej będzie zachwycać w Polsce. Kibice wybrali ją miss EURO

Uśmiechowi pięknej siatkarki nie należy się dziwić. W kolejnym sezonie również będzie grała w Chemiku Police, który jest bardzo bliski jej sercu. - Rozmowy z trenerem dotyczące przyszłości były bardzo przekonujące. Biorąc pod uwagę alternatywy, długo się nie zastanawiałam i podjęłam decyzję o przedłużeniu umowy - stwierdziła po podpisaniu kolejnego kontraktu.

Super Sport 22 VI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze