Znany siatkarz miał wypadek samochodowy. Trzech poszkodowanych w kraksie

2022-01-18 13:46
Siatkówka, piłka do siatki
Autor: Cyfra Sport

Chwila nieuwagi w ciemności na drodze może doprowadzić do poważnego wypadku. Przekonał się o tym Dimitar Dimitrov, siatkarz włoskiego Porto Robur Costa Ravenna. Reprezentant Bułgarii miał poważny wypadek samochodowy. Choć nikomu nic poważnego się nie stało, cała trójka poszkodowanych mogła najeść się strachu.

Dimitar Dimitrov to bułgarski siatkarz, który na co dzień gra we włoskiej lidze. 21-latek przeżył ostatnio chwile grozy. Jak poinformowało Corriere Romagna, zawodnik miał być jednym z uczestników poważnego wypadku samochodowego, który miał miejsce około godziny 20:00. Dimitrov jechał drogą Viale Manzoni, gdy doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Nie wiadomo, kto i dlaczego pojawił się na nieswoim pasie.

NIE PRZEGAP! Nikola Grbić szczerze o Kubiaku, Heynenie, Sircim i klątwie igrzysk [WYWIAD]

Dimitrov miał wypadek samochodowy

Łącznie trzy osoby zostały ranne w poważnej kraksie na jednej z włoskich dróg. Oprócz Dimitrova ranni zostali także 49-latek i 53-latka. Cała trójka trafiła do szpitala, ale pojazdy opuścili o własnych siłach. Na szczęście ich życiu nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo, a stan był stabilny. Odpowiednie służby pojawiły się na miejscu bardzo szybko. Więcej szczegółów kraksy jednak nie znamy.

W przypadku siatkarza szybko wykluczono jakiekolwiek złamania i powypadkowe powikłania. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie wróci do gry i czy nie będzie musiała go czekać jakaś przerwa.

Dimitar Dimitrov - kim jest?

Dimitar Dimitrov to bułgarski siatkarz, który obecnie reprezentuje barwy włoskiej Consaru Ravenna. Gra na pozycji atakującego nie tylko w klubie, ale także reprezentacji kraju.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze