Reprezentacja Polski w siatkówkę

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski w siatkówkę

kulisy wygranej Polaków z Serbią

Żona Bartosza Kurka pokazała, co działo się po ostatnim meczu Polaków! Te obrazki mówią wszystko, nic się nie ukryje

2022-08-21 9:55

Tuż przed startem mistrzostw świata w siatkówkę, które rozgrywane będą m.in. w Polsce, reprezentacja Biało-czerwonych świetnie zaprezentowała się podczas 19. Memoriału Huberta Wagnera. W ostatnim spotkaniu Polacy pewnie pokonali Serbię, a żona Bartosza Kurka pokazała, co działo się po zakończeniu meczu. Te obrazki mówią wszystko.

Już podczas tegorocznej edycji Ligi Narodów siatkarze reprezentacji Polski potwierdzili, że są w bardzo dobrej dyspozycji przed mistrzostwami świata, gdzie znów bronić będą tytułu najlepszej ekipy na globie. Tuż przed imprezą, która organizowana będzie w Polsce i na Słowenii, podopieczni trenera Nikoli Grbicia świetnie zaprezentowali się podczas 19. Memoriału Huberta Wagnera, gdzie pokonali Iran, Argentynę i Serię, nie przegrywając przy tym chociażby jednego seta. Selekcjoner Biało-czerwonych miał co prawda pewne zastrzeżenia do swoich siatkarzy, ale nie przeszkodziło im to celebrować wygranej. 

Nikola Grbić bez ogródek po meczu Polska - Serbia! Mocne słowa selekcjonera reprezentacji Polski, wyłożył kawę na ławę

To działo się po zakończeniu meczu Polska - Serbia! Żona Bartosza Kurka wszystko pokazała, te obrazki mówią wszystko

Żona Bartosza Kurka postanowiła pokazać w mediach społecznościowych co działo się, kiedy ostatnie spotkanie Biało-czerwonych Polska - Serbia dobiegło końca. Te obrazki idealnie obrazują, jak ważny wynik podczas Memoriału Huberta Wagnera był dla polskiej kadry oraz jaka atmosfera panuje w reprezentacji prowadzonej przez trenera Nikolę Grbicia. 

Wilfredo Leon przekazał piekielnie ważną wiadomość! Słowa siatkarza wywołały lawinę, ważny przekaz

Sonda
Czy polscy siatkarze obronią tytuł mistrzów świata?
Kamil Semeniuk spodziewa się ciężkiego boju z USA

Żona Bartosza Kurka pokazała, co działo się po ostatnim meczu Polaków! Te obrazki mówią wszystko, nic się nie ukryje

Jeszcze niedawno Bartosz Kurek miał okazję opowiedzieć o tym, jak naprawdę wygląda atmosfera wewnątrz reprezentacji Polski na chwilę przed mistrzostwami świata i to, co działo się po meczu Polska - Serbia zdaje się to potwierdzać. Na nagraniu udostępnionym przez żonę Bartosza Kurka doskonale widać, że Polacy szczerze cieszą się ze swojego sukcesu w czasie, kiedy z sufitu areny w Krakowie padał na nich deszcz confetti. Oby takie same obrazki miały miejsce na zakończenie mistrzostw świata. 

Anthony Joshua po walce podszedł do Usyka i... To zachowanie nie przejdzie bez echa, niecodzienna scena po starciu Joshua - Usyk 2

Żona Bartosza Kurka pokazała kulisy meczu Polska - Sebia

i

Autor: Instagram/ grejmanka screen Żona Bartosza Kurka pokazała kulisy meczu Polska - Sebia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze