Nikola Grbić

i

Autor: Cyfra Sport Nikola Grbić

mocne słowa trenera

Nikola Grbić bez ogródek po meczu Polska - Serbia! Mocne słowa selekcjonera reprezentacji Polski, wyłożył kawę na ławę

2022-08-21 7:42

Na zakończenie Memoriału Huberta Wagnera, reprezentacja Polski w siatkówkę pokonała Serbów 3:0 i tym samym dopisała sobie kolejne zwycięstwo bez straty chociażby jednego seta. Pomimo bardzo dobrego wyniku, trener Nikola Grbić wciąż ma nad czym pracować ze swoimi podopiecznymi przez mistrzostwami świata. Selekcjoner Biało-czerwonych nie miał zamiaru gryźć się w język po zakończonym meczu.

Reprezentacja Polski w siatkówkę zawsze znajduje się w gronie ścisłych faworytów po wygrania imprezy, w której bierze udział i nie inaczej jest podczas zbliżających się wielkimi krokami mistrzostw świata, które rozgrywane będą w Polsce i na Słowenii. Zanim jednak Biało-czerwoni znów spróbują obronić tytuł najlepszej ekipy na globie, podopieczni trenera Nikoli Grbicia świetnie zaprezentowali się podczas 19. Memoriału Huberta Wagnera. W ostatnim meczu pokonali Serbię 3:0, a w całych zawodach, gdzie rywalizowali dodatkowo z Iranem i Argentyną nie stracili chociażby seta. Trener Grbić nie ukrywa jednak, że jest nad czym pracować. 

Wilfredo Leon przekazał piekielnie ważną wiadomość! Słowa siatkarza wywołały lawinę, ważny przekaz

Nikola Grbić wymownie po meczu Polska - Serbia. Trener Polaków nie zostawił złudzeń, ważne słowa selekcjonera

Pomimo tego, że polscy siatkarze zaprezentowali się na parkiecie bardzo dobrze, a co ważniejsze, wygrali spotkanie 3:0, trener Grbić nie ukrywał, że przed mistrzostwami świata musi jeszcze popracować ze swoimi zawodnikami. Przede wszystkim selekcjonerowi nie podobał się jeden aspekt w grze reprezentacji Polski i postanowił wprost powiedzieć, gdzie nie popisali się jego podopieczni. 

Anthony Joshua po walce podszedł do Usyka i... To zachowanie nie przejdzie bez echa, niecodzienna scena po starciu Joshua - Usyk 2

Sonda
Czy polscy siatkarze obronią tytuł mistrzów świata?
Kamil Semeniuk spodziewa się ciężkiego boju z USA

Nikola Grbić bez ogródek po meczu Polska - Serbia! Mocne słowa selekcjonera reprezentacji Polski, wyłożył kawę na ławę

Trener Polaków nie ma zamiaru osiadać na laurach i chce przygotować swój zespół na mistrzostwa świata jak najlepiej. Z tego powodu dużo uważniej patrzy na błędy Biało-czerwonych i nie inaczej było tym razem. - Graliśmy bardzo źle w kontrataku. Musimy nad tym jeszcze popracować. Chcę sprawdzić, czemu tak to wyglądało... czy nie broniliśmy za dobrze, a może nie rozgrywaliśmy odpowiednio. W mojej głowie są tylko te okazje, które straciliśmy - powiedział po meczu Polska - Serbia trener Nikola Grbić, zwracając uwagę na błędy, które popełnili jego podopieczni. 

Brutalny nokaut na KSW 73! Potężnym ciosem posłał rywala na deski! Nowy rekord. Najszybszy finisz w historii KSW [WIDEO]

Najnowsze