Bogdan Gnidko, Damian Piwowarczyk KSW 73

i

Autor: Twitter/ @FTBeard7 screen Bogdan Gnidko, Damian Piwowarczyk KSW 73

groźnie to wyglądało

Brutalny nokaut na KSW 73! Potężnym ciosem posłał rywala na deski! Nowy rekord. Najszybszy finisz w historii KSW [WIDEO]

2022-08-20 20:54

Gala KSW 73 rozpoczęła się fenomenalnie z perspektywy kibica, bowiem cztery pierwsze walki kończyły się przed czasem. Największe emocje, jak się okazało czekały na nas przy okazji starcia Damiana Piwowarczyka i Bogdana Gnidko. Ukrainiec pobił nowy rekord KSW i w 5 sekund zdemolował rywala.

Damian Piwowarczyk przed wejściem do klatki na KSW 73 był wskazywany na faworyta w starciu z Bogdanem Gnidko. Za Polakiem przemawiały przede wszystkim różnica wzrostu oraz zasięgu. Sobotnie wydarzenie na Towarze pokazało jednak, że nie wystarczy był faworytem, aby wyjść z klatki jako zwycięzca i tym razem również się to potwierdziło. W walce Piwowarczyk - Gnidko, Polak musiał przełknąć gorycz porażki... dopiero jednak po tym, jak po dłuższej chwili odzyskał przytomność. 

Marcin Wasilewski bez ogródek przed walką Wrzosek - Sarara na KSW 73. Nie zostawił złudzeń, wskazał zwycięzcę walki wieczoru

Arkadiusz Wrzosek przed KSW 73 o sparingach z Overeemem, irytacji Sarary i marzeniach o walce w Warszawie

Potworny nokaut na KSW 73! Jednym strzałem zdemolował Piwowarczyka. Brutalnie zgasił mu światło

Jeszcze do dzisiejszego wieczora, Łukasz "Juras" Jurkowski mógł pochwalić się najszybszym nokautem w historii KSW, co zajęło mu 9 sekund. Bogdan Gnidko potrzebował jednak do tego zaledwie pięciu sekund. Piwowarczyk po przybiciu piątki chciał uderzył niskim kopnięciem, przez co całkowicie się odsłonił i otrzymał potężny cios prosto na szczękę. Tyle wystarczyło, bo Polak na dłuższą chwilę stracił przytomność. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze