Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra TRANSMISJA TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ Żużel w TV dzisiaj Apator - Falubaz STREAM ONLINE LIVE 4.04

2021-04-04 16:31 Michał Chojecki
Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra TV TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ Żużel dzisiaj w TV Apator - Falubaz STREAM ONLINE LIVE 4.04
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra TV TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ Żużel dzisiaj w TV Apator - Falubaz STREAM ONLINE LIVE 4.04

Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra TRANSMISJA TV NA ŻYWO GDZIE OBEJRZEĆ Żużel w TV dzisiaj PGE Ekstraliga Apator - Falubaz STREAM ONLINE LIVE 4.04 O KTÓREJ GODZINIE Apator - Falubaz w TV Na jakim programie. Fani żużla doczekali się! Żużlowa PGE Ekstraliga już dzisiaj wznawia rozgrywki po zimowej przerwie. W Wielką Niedzielę dwa wielkie hity, a pierwszy to starcie wracającego do elity Apatora Toruń z Falubazem Zielona Góra. Kibice toruńskich Aniołów liczą na kolejny popis australijskich braci Holderów. Chris i Jack znów mają prowadzić Apator Toruń do zwycięstw. Liderami Falubazu po stracie Martina Vaculika mają być Patryk Dudek i Matej Zagar. Apator - Falubaz TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać Żużel dzisiaj w TV na żywo Apator - Falubaz LIVE STREAM ONLINE Na którym kanale żużel 4 kwietnia 2021.

Apator - Falubaz STREAM ONLINE LIVE TRANSMISJA NA ŻYWO

Już dzisiaj początek żużlowej PGE Ekstraligi. W 1. kolejce Apator Toruń podejmuje Falubaz Zielona Górą. W poprzednim sezonie gospodarze zdominowali 1. ligę i w świetnym stylu wrócili do elity. Teraz żużlowcy Apatora Toruń chcą pójść za ciosem, walcząc na najwyższym szczeblu rozgrywek. Liderem Apatora ma być znowu Jack Holder. Kibice z Torunia liczą na to, że Australijczyk utrzyma formę z poprzedniego sezonu, w którym był najlepszym żużlowcem całej 1. ligi. Jack Holder mógł się popisać znakomitą średnią biegopunktową na poziomie 2,765. Apator Toruń w trakcie przygotowań do sezon miał kłopoty kadrowe. Bracia Chris i Jack Holderowie zmagali się z koronawirusem, ale w porę uzyskali negatywne wyniki testów. Obaj wystąpili już w sparingowym meczu ze Stalą Gorzów, w którym zespół Aniołów pokonał wicemistrzów Polski 48:41. Dobrą formę potwierdził Robert Lambert, który ma być jednym z mocnych punktów Apatora w tym sezonie. Angielski żużlowej nie znalazł się co prawda w awizowanym składzie na mecz z Falubazem, ale prawdopodobnie wystąpi na pozycji rezerwowego.

Apator - Falubaz LIVE STREAM w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Falubaz Zielona Góra czeka ciężkie zadanie na toruńskiej MotoArenie. Gospodarze wydają się zdecydowanym faworytem. Zespół trenera Piotra Żyto co prawda w sparingu przegrał nieznacznie z mistrzem Polski Unią Leszno (44:46), ale ich zwycięstwo na specyficznym torze w Toruniu byłoby niespodzianką. - Myślę, że nie stoimy na straconej pozycji. Na pewno Apator będzie chciał jako beniaminek to spotkanie wygrać i jest z pewnością mocniejszą drużyną niż ubiegłoroczny beniaminek ROW Rybnik i nie będzie nam tam łatwo - powiedział przed meczem w Toruniu Piotr Żyto, trener Falubazu. - Jedziemy do Torunia pełni nadziei - dodał Patryk Dudek w rozmowie z falubaz.com. - Na początku meczu na pewno będzie trochę zabawy ze sprzętem, ale myślę, że trafimy z przełożeniami. Ten tor jest dla mnie zagadkowy, trudny do rozszyfrowania, bo albo jest dobrze albo jest słabo. Myślę, że będzie przełamanie. Jedziemy z pozytywnym nastawieniem - dodał Patrtyk Dudek.

Apator - Falubaz STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Poniżej awizowane składy na mecz Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra w 1. kolejce żużlowej PGE Ekstraligi. Jest w nich kilka niespodzianek.

Falubaz Zielona Góra:

 1. Jan Kvech,
 2. Patryk Dudek,
 3. Max Fricke,
 4. Piotr Protasiewicz,
 5. Matej Zagar,
 6. Nile Tufft,
 7. Jakub Osyczka.

eWinner Apator Toruń:

  • 9. Paweł Przedpełski.
  • 10. Jack Holder,
  • 11. Kamil Marciniec,
  • 12. Petr Chlupac,
  • 13. Chris Holder,
  • 14. Krzysztof Lewandowski,
  • 15. Karol Żupiński

Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra Gdzie oglądać żużel dzisiaj w TV

Mecz Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra w 1. kolejce żużlowej PGE Ekstraligi zaplanowano na niedzielę 4 kwietnia 2021. Początek meczu Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra o godzinie 16.30. Transmisja tv z meczu Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra na antenie nSport+. STREAM ONLINE LIVE z meczu Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra wykupić można na stronie canalplus.com/pl oraz w usługach Player.pl i NC+ GO.

Najnowsze