Bartosz Zmarzlik jak Tomasz Gollob! Dokonał tego po 20 latach. Wielka radość

Bartosz Zmarzlik
Autor: Cyfra Sport Zmarzlik poprowadził Stal do kolejnego zwycięstwa.

Bartosz Zmarzlik jeździ tak, że ręce same składają się do oklasków. Żużlowiec Stali Gorzów w fantastycznym stylu prowadzi zespół do kolejnych zwycięstw. Tym razem zdobył aż 13 punktów w meczu z GKM Grudziądz (48:42). Bartosz Zmarzlik jest w tym sezonie najlepszym zawodnikiem żużlowej Ekstraligi, tylko raz został pokonany przez rywala od początku sezonu. Taka sytuacja ma miejsce pierwszy raz od 20 lat!

- Jadę normalnie, jak inny, ale syn patrzy, siary nie mogę robić. Jest w miarę okej, nie ma co popadać w hurraoptymizm. Wciąż trzeba pracować. Są elementy, które bym chciał zdecydowanie poprawić i na tym się skupiam – powiedział przed kamerą nSport+ Bartosz Zmarzlik.

Zmarzlik w pierwszych trzech meczach tego sezonu dał się pokonać tylko w jednym biegu. Ostatnio udało się to Tomaszowi Gollobowi… 20 lat temu. Na naszych oczach Bartosz Zmarzlik staje się zatem coraz większą legendą polskiego żużla. Co ciekawe, Zmarzlik w meczu GKM szalał dokładnie 10 lat po debiucie w Ekstralidze. 25 kwietnia 2011 roku pojechał w meczu z Unią Leszno i zdobył 4 punkty.

Żużel. Apator postawił się mistrzowi Polski. Kapitalny Sajfutdinow dał wygraną Unii Leszno [RELACJA, ZDJĘCIA]

3. kolejka Ekstraligi: Unia L. - Apator 47:43, Włókniarz – Falubaz 49:41, GKM – Stal 38:52, Motor – Sparta 52:38. W tabeli prowadzi Stal przed Motorem i Unią Leszno.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze