Bartosz Zmarzlik

i

Autor: CyfraSport Bartosz Zmarzlik

sensacja

Bartosz Zmarzlik nie zostanie mistrzem świata! Sensacyjnie wieści przed GP Danii! Czemu Zmarzlik nie jedzie w GP Danii w Vojens?

2023-09-16 18:53

Podczas sobotniego Grand Prix w Vojens, Bartosz Zmarzlik mógł zapewnić sobie czwarty tytuł indywidualnego mistrza świata na żużlu. Na chwilę przed rozpoczęciem zawodów pojawiły się jednak wstrząsające doniesienia, że polski żużlowiec nie będzie mógł wystąpić w zawodach i nie pojedzie w Vojens. Powodem takiego stanu rzeczy jest bowiem nieodpowiedni kevlar w kwalifikacjach.

Pomimo upływu lat Bartosz Zmarzlik wciąż daje się we znaki swoim rywalom na torze nie tylko podczas ligowych zawodów w PGE Ekstralidze żużlowej, ale przede wszystkim kiedy podchodzi do walki o kolejny tytuł indywidualnego mistrza świata na żużlu. Jeden z legendarnych już zawodników jest o krok od tego, aby dopisać sobie kolejny tytuł na swoim koncie i mógł tego dokonać już podczas Grand Prix Danii w Vojens. Niestety, okazuje się, że na odtrąbienie wielkiego sukcesu Bartosz Zmarzlik będzie musiał jeszcze poczekać. 

Jak poinformował na chwilę przed rozpoczęciem Grand Prix Danii w Vojens Marcin Kuźbicki związany z "Eleven Sports" oraz "Eurosportem", Bartosz Zmarzlik nie będzie mógł wziąć udziału w sobotnich zawodach. - Bartek Zmarzlik nie pojedzie w dzisiejszym GP. Powodem niewłaściwy kevlar w kwalifikacjach. - przekazał sensacyjne wieści na Twitterze dziennikarz. Oznacza to, że fani Bartosza Zmarzlika, jak i sam zawodnik reprezentujący na co dzień barwy Motoru Lublin będą musieli jeszcze poczekać na ewentualny, czwarty tytuł indywidualnego mistrza świata na żużlu dla Polaka. 

Najnowsze