Bartosz Zmarzlik zaszalał jak Robert Lewandowski! Blask aż bije po oczach, co za kolekcja

2021-03-31 12:39 ŁOLI
Bartosz Zmarzlik, Robert Lewandowski
Autor: Instagram/ zmarzlik95, _rl9 Bartosz Zmarzlik, Robert Lewandowski

Bartosz Zmarzlik zalicza się do grona najpopularniejszych sportowców w Polsce, przede wszystkim ze względu na swoje ostatnie osiągnięcia. Żużlowiec występujący na co dzień w ekipie Stali Gorzów Wielkopolski zapisał się złotymi zgłoskami na kartach historii, dołączając do elitarnego grona zawodników, którzy mogą pochwalić się dwoma tytułami mistrza świata, zdobytymi rok po roku. Teraz Zmarzlik postanowił podzielić się na Instagramie pasjonującą kolekcją, idąc w ślady Roberta Lewandowskiego.

Fanom sportów motorowych, a przede wszystkim żużla nie trzeba przedstawiać Bartosza Zmarzlika. Zawodnik, który na co dzień reprezentuje barwy Stali Gorzów Wielkopolski zalicza się do grona najbardziej rozpoznawalnych sportowców w Polsce, przede wszystkim ze względu na swoje osiągnięcia na arenie międzynarodowej. Po raz pierwszy o żużlowcu zrobiło się naprawdę głośno, gdy w 2019 roku zdobył tytuł mistrza świata. Jeszcze głośniej natomiast rok później, gdy obrobił swoje trofeum, dołączając do elitarnego grona zawodników, którym się to udało, przy okazji inkasując niezłą sumę. Nie jest więc tajemnicą, że tak utalentowany i młody zawodnik, musi mieć sporo miejsca przeznaczonego na kolejne puchary i trofea. Żużlowiec postanowił pochwalić się swoją kolejką na swoim Instagramie, przy okazji idąc w ślady Roberta Lewandowskiego. Zobaczcie ile nagród uzbierał już Zmarzlik w naszej galerii poniżej! 

Czytaj także: Kamil Glik przez lata zdobywał swoje wykształcenie. Nie uwierzycie, ile zajęło mu zdanie matury

Pomimo swojego wciąż młodego wieku, żużlowiec Stali Gorzów Polski nie może narzekać na brak trofeów i pucharów, zdobytych zarówno w zawodach juniorskich, jak i tych seniorskich. Oprócz najważniejszych zdobyczy, czyli pucharów za mistrzostwo świata, półka Zmarzlika ugina się również pod ciężarem innych ważnych pucharów i medali. 

Sprawdź: Zatkało nas, gdy okazało się ile lat ma Kizo! Ciężko uwierzyć, że gwiazdor FAME MMA naprawdę jest w takim wieku

Najnowsze