FORMUŁA 1 GP Portugalii 2020 GDZIE OGLĄDAĆ? Formuła 1 25.10.2020 NIEDZIELA TRANSMISJA TV NA ŻYWO. GP Portugalii F1 STREAM LIVE ONLINE w Internecie

2020-10-25 9:17 md
Valtteri Bottas
Autor: Pool EPA/Associated Press/East News Valtteri Bottas

GP Portugalii 2020 GDZIE OGLĄDAĆ? TRANSMISJA TV NA ŻYWO Formuła 1 NIEDZIELA 25.10.2020. F1 LIVE ONLINE w Internecie. GP Portugalii Formuła 1 NA ŻYWO LIVE ONLINE. STREAM GP Portugalii 2020 Formuła 1. Kolejny weekend, kolejne emocje związane z Formułą! Tym razem wszyscy fani królowej motorsportu będą mogli oglądać zmagania najlepszych kierowców na torze w Portugalii. GRAND PRIX PORTUGALII GDZIE OGLĄDAĆ STREAM ONLINE.

GP PORTUGALII 2020 GDZIE OGLĄDAĆ?

Sezon 2020 w Formule 1 powoli dobiega końca. Nim jednak wybrzmią ostatnie akordy, przed nami jeszcze kilka ciekawych wyścigów. Ten najbliższy już w niedzielne wczesne popołudnie na torze w Portugalii. Tradycyjnie z czoła stawki będzie ruszał Lewis Hamilton, na którego po prostu nie ma mocnych. Brytyjczyk w kwalifikacjach nieznacznie pokonał swojego kolegę z zespołu, Valtteriego Bottasa. Pozytywnie zaskoczył Charles Leclerc, któremu udało się wywalczyć awans do Q3. Jak zawsze jednak wszystko zostanie zweryfikowane w zawodach głównych, a te mają oczywiście jednego wielkiego faworyta i jak zawsze jest nim Hamilton. Czy zawodnik Mercedesa również i teraz nie będzie miał sobie równych i rozstrzygnie Grand Prix na swoją korzyść?

FORMUŁA 1 GP PORTUGALII STREAM ONLINE W INTERNECIE

Grand Prix Portugalii rozpocznie w niedzielę, 25 października o godzinie 14:10. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z Grand Prix Portugalii w stacji Eleven Sports 1. DARMOWY STREAM ONLINE z Grand Prix Portugalii nie będzie dostępny - transmisję internetową możn wykupić w płatnej usłudze Eleven Sports.