Formuła 1 Grand Prix Bahrajnu KWALIFIKACJE GDZIE OBEJRZEĆ W TV? F1 GP Bahrajn kwalifikacje STREAM LIVE ONLINE w Internecie. F1 kwalifikacja DZISIAJ 27.03.2021 gdzie oglądać?

2021-03-27 8:41 md
Charles Leclerc
Autor: East News Charles Leclerc

Formuła 1 Grand Prix Bahrajnu KWALIFIKACJE GDZIE OBEJRZEĆ W TV? F1 GP Bahrajn kwalifikacje STREAM LIVE ONLINE w Internecie. F1 kwalifikacja DZISIAJ 27.03.2021 gdzie oglądać? Formuła 1 KWALIFIKACJE Bahrajn TRANSMISJA w Internecie. Rozpoczyna się sezon 2021 w Formule 1! Jakie tym razem emocje zgotują nam najlepsi kierowcy na świecie? W sobotę odbędą się kwalifikacje do Grand Prix Bahrajnu. GP Bahrajn KWALIFIKACJE gdzie w TV stream ONLINE.

GP BAHRAJNU KWALIFIKACJE GDZIE OBEJRZEĆ W TV?

Kilka długich tygodni czekali wszyscy fani Formuły 1, aby ponownie podziwiać w akcji najlepszych kierowców na świecie. Tym razem na szczęście nowy sezon może wystartować zgodnie z planem. Wszyscy pamiętamy bowiem jeszcze sytuację sprzed roku, kiedy do skutku nie doszła impreza w Australii, a w wyniku wybuchu pandemii COVID-19 świat Formuły 1 powrócił do żywych dopiero latem. Teraz najlepsi kierowcy na świecie zmierzą się na swoim tle już w ostatni weekend marca. Przyjdzie powalczyć im w Bahrajnie. Nim jednak dojdzie do niedzielnej rozgrywki, czas przebrnąć sobotnie kwalifikacje. Z pewnością dla wszystkich będą one stanowiły istotny test i pokażą, kto w którym miejscu znajduje się ze swoją aktualną dyspozycją.

KWALIFIKACJEGP BAHRAJNU STREAM LIVE ONLINE W INTERNECIE

Kwalifikacje do Grand Prix Bahrajnu Formuły 1 rozpoczną się w sobotę, 27 marca o godzinie 16:00. TRANSMISJA TV z kwalifikacji do GP Bahrajnu w stacji Eleven Sports 1. STREAM LIVE ONLINE z kwalifikacji do GP Bahrajnu F1 wyłącznie płatny, do wykupienia w usłudze Eleven Sports.

Super Raport 26.03 (Goście: Robert Biedroń - eurodeputowany, Nowa Lewica oraz dr Łukasz Jankowski - prezes ORL) Sedno Sprawy: Waldemar Kraska
Najnowsze