Bartosz Zmarzlik

i

Autor: Paweł Skraba/Super Express

GP PRAGA TRANSMISJA TV ŻYWO Gdzie obejrzeć ŻUŻEL dzisiaj w TV 16.07 Grand Prix Pragi STREAM ONLINE LIVE Na jakim programie żużel dzisiaj w Pradze 16 lipca

Grand Prix Praga TV TRANSMISJA ŻYWO Gdzie oglądać ŻUŻEL dzisiaj w TV GP Praga STREAM ONLINE LIVE 16.07 Na którym kanale żużel dzisiaj Grand Prix Praga 2021. Grand Prix Pragi to wspaniałe wydarzenie dla wszystkch fanów żużla! Kto okaże się górą na słynnej praskiej Markecie? Czas się przekonać śledząc wydarzenia ze stolicy Czech. Gdzie obejrzeć żużel dzisiaj w TV GP Praga w TELEWIZJI Na jakim programie Grand Prix Praga 16 lipca LIVE STREAM w INTERNECIE. Żużel dzisiaj GP Praga O KTÓREJ GODZINIE początek.

TRANSMISJA TV GP PRAGA

Długo musieli czekać kibice żużla na rozpoczęcie Indywidualnych Mistrzostw Świata, ale cykl Grand Prix ruszył w Pradze. Głównym faworytem do złotego medalu będzie Bartosz Zmarzlik, który może pojechać po trzeci mistrzowski tytuł z rzędu. Jak dotychczas dokonał tego tylko jeden zawodnik. Polak jest o krok od przejścia do historii.

Podobnie jak w ubiegłym roku kalendarz Grand Prix został przewrócony do góry nogami ze względu na pandemię koronawirusa i organizatorzy musieli znaleźć zastępstwa m.in. dla GP we Włoszech i Niemczech. Znów udało się uzupełnić terminarz i w najbliższych miesiącach dojdzie do pasjonującej walki o tytuł mistrza świata. Kolejny raz oczy polskich kibiców będą zwrócone na Bartosza Zmarzlika, który i w 2019 i w 2020 r. sięgnął po złoty medal. Tym samym zawodnik Stali Gorzów przeszedł do historii polskiego żużla, bo nawet Tomasz Gollob nie zdobył dwóch tytułów mistrzowskich. Co więcej, Zmarzlik ma okazję zapisać się w annałach „czarnego sportu”. Jak dotychczas jedynie Ivan Mauger z Nowej Zelandii wywalczył trzy złote medale z rzędu, a miało to miejsce w latach 1968–1970. Po pierwsze punkty zawodnicy pojechali na praskiej Markecie (piątkowe zawody zakończyły się po zamk. wyd.), gdzie przed rokiem Zmarzlik wygrał dwa Grand Prix z rzędu. – Praga była w ubiegłym roku kluczowym momentem w walce o mistrzostwo świata. Wówczas wszystko nabrało dla mnie rozpędu i uwierzyłem, że mogę zrobić to rok po roku. Dostałem pozytywnego kopa. Pamiętam, że jeździło mi się wtedy bardzo swobodnie – powiedział mistrz świata. Największymi rywalami Zmarzlika wydają się Maciej Janowski, Tai Woffinden oraz Jason Doyle.

GRAND PRIX PRAGI STREAM LIVE ONLINE W INTERNCIE

GP Pragi na żużlu rozpocznie się w piątek, 16 lipca o godzinie 19:00 na Markecie w Pradze. TRANSMISJA TV NA ŻYWO GP Praga w stacji CANAL+ Sport. STREAM LIVE ONLINE w Internecie z Grand Prix Pragi w płatnej usłudze nC+ GO.

Bartosz Zmarzlik o ojcostwie: Maleństwo daje mi wiele motywacji
Najnowsze