Grand Prix Abu Zabi TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ. Formuła 1: GP Abu Zabi TRANSMISJA ONLINE STREAM LIVE GP Abu Zabi TV GDZIE w INTERNECIE

2019-12-01 8:50 MSo
Robert Kubica
Autor: AP Robert Kubica

Grand Prix Abu Zabi STREAM ONLINE z wyścigu Formuły 1. GP Abu Zabi GDZIE OGLĄDAĆ. GP Abu Zabi o KTÓREJ GODZINIE? Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi 1.12.2019 TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Na jakim programie GP Abu Zabi? To już ostatni tegoroczny wyścig Formuły 1. Zespoły i kierowcy udają się na zasłużony odpoczynek po prawdopodobnie najbardziej ekskluzywnych zawodach w całym kalendarzu! Jak poradzi sobie Robert Kubica i mistrz świata Lewis Hamilton? Formuła 1: GP Abu Zabi STREAM LIVE w INTERNECIE. Grand Prix Abu Zabi TRANSMISJA TV NA ŻYWO na którym kanale.

F1 LIVE GP Abu Zabi STREAM ONLINE GDZIE OGLĄDAĆ?

Od marca do grudnia kalendarze najszybszych kierowców świata były przeładowane kolejnymi lotami, testami, treningami i wyścigami! Nareszcie, na jakiś czas będzie im dane odetchnąć z ulgą i udać się na zasłużone wakacje. Przed nimi ostatnie Grand Prix tego sezonu - tym razem w Abu Zabi. W stawce ostatni raz zaprezentuje się także kierowca Williamsa, Robert Kubica, który nie wykluczył jednak powrotu. W sobotnich kwalifikacjach kolejny raz zajął ostatnie miejsce. - Jutrzejszy start? Wszystko będzie zależało od tego, jak się wyśpię. Będzie jak będzie – będę starał się pojechać jak najlepiej. To będzie trudny wyścig jak zawsze - jak zawsze mówi z przymrużeniem oka w rozmowie z dziennikarzami! Polak nie będzie jednak startował z ostatniego miejsca - ta lokata padnie łupem Valtteriego Bottasa, który został ukarany przez sędziów. Zwycięzcą kwalifikacji był Lewis Hamilton, który jest już pewny tytułu mistrzowskiego.

GP Abu Zabi STREAM ONLINE w INTERNECIE. Gdzie oglądać GP Abu Zabi?

Grand Prix Abu Zabi odbędzie się 1 grudnia. TRANSMISJA z GP Abu Zabi w TV NA ŻYWO na kanale Eleven Sports 1 i od 45 minuty wyścigu także na TVP Sport. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Wyścig od 45 minuty można śledzić na Sport.tvp.pl. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 14:10. Relacja z GP Abu Zabi NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy.

Najnowsze