Groźny wypadek Nickiego Pedersena! Gwiazda Ekstraligi z impetem uderzyła w bandy, dramatyczne wideo

2022-05-19 8:18
Nicki Pedersen
Autor: AP Nicki Pedersen

Nicki Pedersen to jedna z gwiazd PGE Ekstraligi. Duńczyk ściga się jednak nie tylko w Polsce, ale też w duńskiej lidze. W środę doszło tam do groźnego wypadku z udziałem właśnie Pedersena i jego kolegi z zespołu Rene Bacha. Obaj z dużym impetem wpadli w bandy i musieli zostać przetransportowani do szpitala. Dalsze badania wykażą, jakie konsekwencja dla ich zdrowia będzie miało to zdarzenie.

Do wypadku z udziałem Nickiego Pedersena doszło w środę podczas meczu Holsted Tigers z Slangerup Speedway. Cały mecz  wygrali przyjezdni 43:41, ale na pewno nie będą oni dobrze wspominali tego spotkania. W ósmym biegu doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku z udziałem dwóch zawodników Holsted – Rene Bacha i Nickiego Pedersena. Obaj żużlowcy już na pierwszym łuku złapali kontakt, który skutkował wyrzuceniem ich wprost w bandy. W sieci pojawiło się nagranie z wypadku, które mrozi krew w żyłach. Jak podaje portal Sport.pl, obaj zawodnicy zostali przewiezieni do szpitala, nie byli w stanie kontynuować rywalizacji.

Kubica zagra w piłkę z największymi gwiazdami. Wyjątkowy mecz

Nicki Pedersen miał wypadek. Co z kolejnymi występami?

Pedersen w polskiej lidze ściga się od 1999 roku. Od 2020 roku reprezentuje w PGE Ekstraklidze barwy GKM-u Grudziądz. Grudziądzanie już w piątek zmierzą się w ważnym meczu z Włókniarzem Częstochowa. Strata Pedersena przed tym meczem byłaby bardzo bolesna, jednak zdrowie jest najważniejsze. O tym, czy Duńczyk będzie mógł wystąpić, zadecydują badania.

Bartosz Zmarzlik wyjawił powody porażki w Grand Prix Polski. Jest mowa o dziurkach, wszedł w konkrety

Nicki Pedersen może pochwalić się wieloma sukcesami na arenie międzynarodowej. Duńczyk ma na swoim koncie m.in. 4 złote medale drużynowych mistrzostw świata, a także 3-krotnie był indywidualnym mistrzem świata.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze