Gwiazdor F1 spotyka się z PIĘKNĄ modelką. Okazuje się, że to była dziewczyna jego… rywala, którego wygryzł z zespołu!

2021-01-04 21:26 PM
Max Verstappen, Kelly Piquet
Autor: Instagram / maxverstappen1 , kellypiquet Max Verstappen, Kelly Piquet

Jeden z gwiazdorów Formuły 1, Max Verstappen, miał za sobą udany sezon w Formule 1. Na początku nowego roku okazało się, że również w jego życiu prywatnym dzieje się bardzo dobrze. Holender poinformował bowiem, że spotyka się z Kelly Piquet, córką jednej z legend Formuły 1. Okazało się także, że urodzona w Niemczech modelka to była dziewczyna Daniiła Kwiata, kierowcy F1, którego Max Verstappen zastąpił w zespole Red Bull!

Znów okazuje się, że życie potrafi pisać historie nie gorsze od tych stworzonych przez scenarzystów z Hollywood. Tym razem bohaterami są dwaj aktywni kierowcy Formuły 1 i córka jednej z legend tej dyscypliny.

Robert Kubica wybrany NAJLEPSZYM kierowcą! Eksperci nie mieli żadnych wątpliwości

Max Verstappen, 23-letni kierowca Red Bull Racing, w minionym sezonie Formuły 1 spisał się bardzo dobrze. Jako jedyny nawiązał walkę z dwoma kierowcami Mercedesa – Lewisem Hamiltonem i Valtterim Bottasem – i ostatecznie zajął 3. miejsce w klasyfikacji generalnej. Teraz okazuje się, że również w życiu prywatnym Holenderski kierowca może mówić o dużym szczęściu. W Nowy Rok opublikował on na Instagramie zdjęcie z 32-letnią modelką, Kelly Piquet.

Zobacz gorące zdjęcia nowej partnerki Maxa Verstappena:

Nie byłoby w całej sytuacji nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że to była dziewczyna Daniiła Kwiata, rosyjskiego kierowcy wyścigowego, którego Max Verstappen zastąpił w fotelu kierowcy Red Bulla w 2016 roku! Piquet i Kwiat spotykali się ze sobą przez trzy lata i doczekali się córki, Penelope. Para rozstała się jednak w 2019 roku. Kelly Piquet to córka Nelsona Piqueta, brazylijskiego kierowcy Formuły 1, który w swojej karierze sięgnął aż po trzy mistrzostwa świata.

Potworna kraksa Grosjeana podczas GP Bahrajnu
Najnowsze