Hiszpański mistrz wraca do zdrowia w ramionach GORĄCEJ ukochanej. To zdjęcie podbija sieć

2020-01-21 11:25 FAN
Lucia Rivera
Autor: Instagram/luciariveraromero Lucia Rivera

Listopadowa operacja prawego ramienia nadal zmusza Marca Márqueza do odpoczynku i rekonwalescencji. Mistrz MotoGP ładuje baterie razem ze swoją śliczną ukochaną . Jego partnerka pochwaliła się zdjęciem z wspólnego urlopu w ciepłych krajach. W takim towarzystwie zawodnikowi będzie zdecydowanie łatwiej wrócić do pełni sił!

Świetny hiszpański zawodnik urazu doznał w jazd testowych w Jerez. Jak się okazało, zabieg jest niezbędny. Cały zespół myślał, że po operacji prawego ramienia 26- latek szybko wróci do zdrowia. Jak się okazało, pojawiły się spore problemy. - Chciałbym, aby rehabilitacja przebiegała lepiej, jednak jest bardziej skomplikowana, niż oczekiwaliśmy - powiedział zawiedziony zawodnik. - Mam nadzieję, że uda mi się odzyskać formę i będę w stanie jeździć w czasie sesji testowej w Malezji - dodał Hiszpan.

Obecnie zawodnik wypoczywa na rajskim urlopie razem ze swoją ukochaną Lucią Rivera. Piękna partnerka pochwaliła się w sieci wspólnym zdjęciem, na którym para raczy się urokami słońca. "Powrót do zdrowia" - tak podpisała post seksowna Hiszpanka.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Recovering.. ☀️❤️ Post udostępniony przez LUCIA (@luciariveraromero)

Nowy sezon MotoGP startuje już 8 marca i zostanie rozegrana na torze Losail w Katarze. Przed Hiszpanem więc niewiele ponad miesiąc do powrotu na tor. Wcześniej czeka go oficjalna prezentacja zespołu Repsol Honda, która odbędzie się w Dżakarcie 4 lutego. Po raz kolejny w jego karierze przedsezonowy okres mija na leczeniu kontuzji.