Marcelina Ziętek tak szalała z Żyłą, że potargała włosy. On tylko siedział obok i się uśmiechał

2021-09-12 17:27
Piotr Żyła, Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/marceepan/piotr_zyla_official Marcelina Ziętek, Piotr Żyła

Ale oni razem potrafią się pięknie bawić. Marcelina Ziętek kochają się z Piotrem Żyłą i czują się w swoim towarzystwie znakomicie. Popularna aktorka razem z uwielbianym przez kibiców skoczkiem niedawno pierwszy raz ujawnili swoją relację, publikując wspólne zdjęcia. Celebrytka pokazała na Instagramie wspólne wideo. Całe włosy były srogo potargane! "Wiewiór" tylko siedział obok i się uśmiechał.

Piękna miłość kwitnie i dodaje skrzydeł. Mnóstwo znakomitych przypadków można odnaleźć w świecie sportu - nie tylko w piłce nożnej. W sportach zimowych znakomitym przykładem jest duet Marcelina Ziętek i Piotr Żyła. Aktorka z popularnych seriali TVN niedawno ujawniła swoją relację z ukochanym skoczkiem. Coraz częściej pokazuje w mediach społecznościowych, jak szaleje z mistrzem świata w skokach narciarskich.

Piotr Żyła mógłby zawstydzić niejednego mięśniaka! Skoczek zdradził ile wyciska na siłowni

Ziętek cała roztrzepana u boku Żyły. On tylko się uśmiechał

Marcelina Ziętek opublikowała wideo na Instagramie, będąc cała roztrzepana. Obok siedział tylko jej ukochany i szeroko się uśmiechał. Para ostatnio wybrała się na wspólną przejażdżkę niezłą furą. W kabriolecie nawet przy nie za dużej prędkości można się bawić znakomicie. Piotr Żyła czuł się jeszcze lepiej, prowadząc niezłą furę.

Piotr Żyła korzysta z wolnych chwil, by spędzać czas ze swoją ukochaną, bo już niedługo może zabraknąć mu na to czasu. Razem z Marceliną Ziętek bawi się w wielu różnych miejscach. Już niedługo przyjdzie mu przyspieszyć z przygotowaniami do wyczerpującego sezonu skoków narciarskich. Zimą rozegrany zostanie nie tylko Puchar Świata, ale także Igrzyska Olimpijskie w Pekinie.

Piotr Żyła - OSIĄGNIĘCIA

"Wiewiór" jest dwukrotnym mistrzem świata - raz w konkurencji indywidualnej, a raz w zmaganiach drużynowych. W sezonie 2016/2017 zajął drugie miejsce w Turnieju Czterech Skoczni. Dwukrotnie zdobywał też medale mistrzostw świata w lotach narciarskich.

Sonda
Czy Piotr Żyła może być zaliczany do najlepszych skoczków w historii Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze