QUIZ o Bartoszu Zmarzliku. 10/10? To praktycznie niemożliwe...

2020-03-31 23:45
Bartosz Zmarzlik
Autor: PAWEŁ JASKÓŁKA/SUPER EXPRESS Bartosz Zmarzlik

Bartosz Zmarzlik to trzeci, po Jerzym Szczakielu (1973) i Tomaszu Gollobie (2010), Indywidualny Mistrz Świata na żużlu w historii Polski. Gdy skromny żużlowiec we wspaniałym stylu zdobył tytuł w 2019 roku, zrobiło się o nim bardzo głośno i zyskał ogromną rzeszę fanów. Sprawdź co wiesz o najlepszym aktualnie polskim żużlowcu. Jeśli zdobędziesz komplet punktów, będziesz mógł się nazywać jego kibicem! Ale to nie będzie takie proste...

Na ten tytuł czekała cała Polska! Bartosz Zmarzlik w 2019 roku dokonał to, czego dokonali przed laty legendarni Jerzy Szczakiel i Tomasz Gollob i zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na Żużlu. Po ostatnich zawodach, w których Bartek zapewnił sobie złoty medal, nie ukrywał wzruszenia: - Myślę, że trochę czasu minie, nim zrozumiem, co tak naprawdę się wydarzyło - emocjonował się Zmarzlik.

Zmarzlik odpowiedział na OSTRY ATAK Kowalczyka. Takich słów się nie spodziewaliście!

Ogromny sukces Zmarzlika odbił się szerokim echem w polskim sporcie. Nic więc dziwnego, że zawodnik Stali Gorzów został uznany najlepszym sportowcem 2019 roku w plebiscycie "Przeglądu Sportowego".

Sprawdź, jak dobrze znasz naszego mistrza i zmierz się z rozwiąż nasz QUIZ:

Najnowsze