Krzysztof Hołowczyc na trasie Rajdu Dakar 2013

Autor: archiwum se.pl

Rajd Dakar 2014. Znakomity etap Krzysztofa Hołowczyca

2014-01-13 21:36

Krzysztof Hołowczyc znakomicie spisał się na ósmym etapuie Rajdu Dakar. Polski kierowca zajął piąte miejsce i awansował na siódmą lokatę wśród załóg samochodowych. Gorzej spisali się Adam Małysz i Marek Dąbrowski.

Ósmy etap liczył 302 kilmetry. Tę trasę najszybciej pokonal Katarczyl Nasser Al Attiyah. Znakomicie spisał się Krzysztof Hołowczyc, który zajął piąte miejsce ze stratą 7 minut i 49 sekund do zwycięzcy. Polak okazał się nawet szybszy od lidera rajdu Hiszpana Naniego Romy.

Przeczytaj koniecznie: Cristiano Ronaldo ze Złotą Piłką 2013! Portugalczyk dogonił marzenia i po pięciu latach wrócił na tron!

Dobrze pojechał także Martin Kaczmarski, który zajął 12. miejsce. Dopiero na 16. pozycji uplasował się Adam Małysz Jeszcze gorzej poszło Markowi Dąbrowskiemu, który uzyskał 25. czas.