Stal Gorzów – Apator Toruń TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Żużel: Stal Gorzów – Apator Toruń STREAM LIVE ONLINE. PGE Ekstraliga: Stal Gorzów – Apator Toruń GDZIE OGLĄDAĆ?

2021-05-28 14:10
Bartosz Zmarzlik, Stal Gorzów
Autor: Cyfra Sport Bartosz Zmarzlik, Stal Gorzów

Stal Gorzów – Apator Toruń TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Żużel: Stal Gorzów – Apator Toruń dzisiaj 28.05 STREAM LIVE ONLINE. PGE Ekstraliga: Stal Gorzów – Apator Toruń GDZIE OGLĄDAĆ? Zarówno Stal Gorzów jak i Apator Toruń nie mogą być zadowolone ze swojej postawy w ostatnich kolejkach PGE Ekstraligi. Podrażniona dwoma porażkami z rzędu Stal będzie chciała na swoim torze udowodnić wyższość nad słabszym rywalem. PGE Ekstraliga: Stal Gorzów – Apator Toruń dzisiaj 28.05 STREAM LIVE ONLINE. Żużel: Stal Gorzów – Apator Toruń GDZIE OGLĄDAĆ?

Stal Gorzów – Apator Toruń TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PGE Ekstraliga: Stal Gorzów – Apator Toruń STREAM LIVE ONLINE

Patrząc na dotychczasowy układ tabeli, wydaje się, że Apator Toruń jedzie do Gorzowa walczyć jedynie o najniższy wymiar kary. W tym sezonie Torunianie wygrali zaledwie dwa mecze, oba przeciwko drużynom, które jako jedyne spisują się gorzej od Apatora. Do niedawna jednak tylko dwie wygrane na swoim koncie miał też Włókniarz Częstochowa, który w poprzedniej kolejce zdołał jednak zaskoczyć Stal Gorzów i zgarnąć cenne dwa punkty. Dla Stali porażka ta była drugą z rzędu i wiązała się z oddaniem drugiego miejsca Sparcie Wrocław. To wszystko zdaje się wskazywać na jedno – Gorzowianie zrobią wszystko, aby wygrać dziś na własnym torze w starciu z Apatorem. Jeśli to się nie uda, a pozostałe mecze ułożą się nie po ich myśli, to żużlowcy z Gorzowa będą mogli zacząć obawiać się o swoje miejsce w czołowej czwórce, dającej prawo do walki w fazie Play-Off.

Stal Gorzów – Apator Toruń dzisiaj 28.05 GDZIE OGLĄDAĆ? Żużel: Stal Gorzów – Apator Toruń TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Stal Gorzów podejmie na swoim torze Apatora Toruń w piątek 28 maja. Spotkanie 7. kolejki PGE Ekstraligi rozpocznie się o godzinie 20:30. TRANSMISJA TV NA ŻYWO dostępna będzie na kanale Eleven Sports 1. STREAM ONLINE LIVE będzie dostępny na platformach Player oraz Canal+Online.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze