Syn Michaela Schumachera wypowiedział się o STANIE ZDROWIA ojca! Bardzo wymowne

2021-02-26 14:55 md
Mick Schumacher
Autor: AP Mick Schumacher

Mick Schumacher, syn legendarnego mistrza Formuły 1, Michaela, szykuje się do debiutu w Formule 1. I choć dziennikarze są raczej wyczuleni, aby nie pytać młodego kierowcy o stan zdrowia ojca, to jeden z nich się wyłamał. W odpowiedzi usłyszał krótki, aczkolwiek bardzo dosadny komentarz odnośnie tej kwestii.

Tragedia, która spotkała Michaela Schumachera, odbiła się szerokim echem. Lata temu niemiecki kierowca podczas jazdy na nartach upadł tak niefortunnie, że mocno uderzył się głową o podłoże. Niestety - od tej pory mistrz Formuły 1 pozostaje w domowej opiece, a informacje o jego stanie zdrowie przedostające się do opinii publicznej są niezwykle szczątkowe. Wiadomo tylko tyle, że forma Niemca jest nie do pozazdroszczenia i potrzebuje stałej pomocy.

Tymczasem jego syn, Mick Schumacher, lada chwila stanie przed szansą debiutu w Formule 1. W związku z tym często bierze udział w konferencjach prasowych. I choć dziennikarze zgodnie omijają temat ojca, tym razem jeden z nich postanowił się wyłamać. W odpowiedzi usłyszał krótki, ale jakże dosadny komentarz. - To nasza prywatna sprawa - obruszył się Mick od razu odrzucając wywołany temat.

Wszyscy fani królowej motorsportu zastanawiają się, czy syn Michaela Schumachera będzie w stanie w swej rozpoczynającej się karierze w Formule 1 nawiązać do osiągnięć legendarnego ojca. Wstępny obraz w tej sprawie wyklaruje się zapewne już w najbliższych miesiącach.

Paulo Sousa może zarobić FORTUNĘ na reklamach. Brzęczek? Zzielenieje ze złości! | Futbologia
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze