Mathis Bellon

i

Autor: Instagram / Mathis Bellon Mathis Bellon

Tragedia

Tragedia! Zginął utalentowany 8-latek. Fatalny wypadek, zawodnik przejechał mu po głowie

2022-07-30 22:59

Aż ciężko uwierzyć w tak gigantyczną tragedię! Zaledwie 8-letni Mathis Bellon był jednym z większych talentów francuskiego motosportu. Tragiczny wypadek podczas treningu na torze tragicznie przerwał jego karierę. To kolejny smutny dowód jak bardzo zawodnicy narażają swoje życie na torze podczas każdego treningu czy zawodów.

Nie od dziś wiadomo, że jednym z najniebezpieczniejszych sportów na świecie są dyscypliny motorowe. Czy Formuła 1, czy też wyścigi motocyklowe pochłonęły życia setek zawodników - i to podczas zawodów. Z takimi tragediami, jak ta, do której doszło w Trentino, jest się najciężej pogodzić. Na torze podczas treningu zginął 8-letni Mathis Bellon. Niefortunny upadek nie powinien zakończyć się katastrofą. Niestety, chwila nieuwagi i nawet szybka reakcja służb medycznych nie wystarczyła.

Tragedia na torze. Zginął utalentowany 8-latek

Mathis Bellon zaliczył nieszczęśliwy upadek w piątek 22 lipca. Ośmiolatek spadł, niestety, pod koła innego zawodnika. Momentalnie w stronę młodego zawodnika, przed którym było całe życie, popędziły służby medyczne. Młodego Francuza przetransportowano do szpitala, gdzie przeszedł dwie operacje.

Bellon odzyskał przytomność, ale po przetransportowaniu do innego szpitala jego stan dramatycznie się pogorszył. Walka o jego życie trwała przez kilka dni. Niesety, po sześciu dniach od wypadku Bellon zmarł. 8-latek miał przed sobą nie tylko możliwą wielką karierę, ale także całe życie.

Groby polskich raperów. Niezapomniani
Najnowsze