Typy i kursy. Verstappen przybliży się do mistrzowskiego tytuły? [KURSY I TYPY]

2021-10-24 17:33
Max Verstappen
Autor: AP Max Verstappen

Formuła 1 GP USA typy i kursy. Do końca sezonu 2021 Formuły 1 coraz bliżej. Teraz każdy punkt ważyć już będzie niezwykle dużo i nie inaczej będzie podczas dzisiejszego Grand Prix USA. Czy Max Verstappen przybliży się do tytułu mistrza świata czy też Lewis Hamilton wybije mu z głowy marzenia o zwycięstwie? Komu TOTALbet daje większe szanse? Formuła 1 GP USA typy bukmacherskie.

Obecny sezon Formuł 1 jest doprawdy ekscytujący. Choć do końca pozostało jedynie sześć wyścigów, wciąż nie ma wyraźnego faworyta do zgarnięcia tytułu mistrza świata. Spośród całej stawki szansę na końcowy triumf ma już jednak jedynie dwóch zawodników – Max Verstappen z Red Bull Racing oraz Lewis Hamilton z Mercedesa. W nieco lepszej sytuacji jest jak na razie Holender, który w klasyfikacji generalnej wyprzedza Brytyjczyka o 6 punktów. Rozstrzygnięte wydaje się za to najniższe miejsce na podium klasyfikacji generalnej – kolejny kierowca Mercedesa, Valtteri Bottas, ma bowiem 32 punkty przewagi nad Lando Norrisem z McLarena oraz kolejne 10 nad Sergio Perezem z Red Bulla. Któremu z wymienionych kierowców TOTALbet daje największe szanse na zwycięstwo na amerykańskim torze? Odpowiedź brzmi: Maxowi Verstappenowi. Za każdą złotówkę postawioną na triumf Holendra bukmacher płaci 1.72 zł. Kolejni w tym zestawieniu są Lewis Hamilton (kurs 2.47) oraz Sergio Perez (13.00).

Wielkich zmian nie powinniśmy się natomiast spodziewać w klasyfikacji konstruktorów. Tam zdecydowanym prym wiedzie bowiem Mercedes, którego kierowcami są Lewis Hamilton oraz Valtteri Bottas. Obaj kierowcy uzyskali w tym sezonie łącznie 433, 5 punktu i o 36 wyprzedza Red Bulla, w którego barwach jeżdżą Max Verstappen oraz Sergio Perez. W przypadku pojedynczego wyścigu zdarzyć się może jednak wszystko, nie dziwi zatem fakt, że faworytem TOTALbet do zwycięstwa w GP USA wśród konstruktorów jest Red Bull. Za każdą złotówkę postawioną na triumf zespołu spod szyldu byka TOTALbet płaci jedynie 1.57 zł. Dla porównania kurs na Mercedesa wynosi 2.25, a na Ferrari… 17.00!

Sonda
GP USA - kto wygra?

Kursy TOTALbet:

Zwycięzca wyścigu:

  1. Max Verstappen – 1.72
  2. Lewis Hamilton – 2.50
  3. Sergio Perez – 12.00
  4. Vatteri Bottas – 35.00
  5. Charles Leclerc – 35.00

Zwycięski konstruktor w wyścigu:

  1. Red Bull Racing – 1.57
  2. Mercedes 2.25
  3. Ferrari – 17.00
  4. McLaren – 25.00
  5. Alphatauri – 60.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca GP USA Formuły 1 znajduje się W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze