Władimir Putin

i

Autor: SPUTNIK, KREMLIN POOL PHOTO VIA AP Władimir Putin

Sukces wnuka Putina?

Wnuk Władimira Putina ma szansę na wielki sportowy sukces. Nie uwierzysz, czym się zajmuje 10-letni Roman

2022-09-02 15:09

Prywatne sprawy Władimira Putina to jedna z większych zagadek. Prezydent Rosji nie chwali się zbyt często informacjami o swoich kobietach czy potomkach. Media poinformowały, że wnuk Władimira Putina wystartuje w finałach mistrzostw kraju w jednej z konkurencji. Czym się zajmuje 10-letni Roman Faassen?

Finał kartingowych mistrzostw Rosji, w których bierze udział wnuk Władimira Putina, został przeniesiony z Krymu do stolicy Czeczenii - Groznego. Według niezależnych mediów decyzję podjęto po tym, gdy na lotnisku wojskowym Saki doszło do wybuchów.

Kartingowe mistrzostwa Rosji. Wystartuje wnuk Władimira Putina

Mistrzostwa miały się odbyć w Eupatorii na zaanektowanym przez Rosję Krymie w dniach 9-11 września, lecz zostały przeniesione do Groznego. „Doszło do tego po wybuchach (9 sierpnia) na lotnisku wojskowym Saki 20 km od Eupatorii” – ustaliła telewizja internetowa Nastojaszczeje Wriemia, będąca wspólnym projektem rozgłośni Radio Swoboda i Głos Ameryki.

Nieoficjalnie: Siergiej Szojgu odsunięty na bok. Putin miał dość

Roman Faassen to wnuk Władimira Putina. To syn córki z pierwszego małżeństwa

W rywalizacji w klasie mini uczestniczy 10-letni Roman Faassen, podaje Nastojaszczeje Wriemia, powołując się na dostępne w internecie protokoły startów. „To syn starszej córki Władimira Putina, Marii Woroncowej z pierwszego małżeństwa z obywatelem Holandii Jorritem Faassenem” – czytamy w materiale.

Wsiadła do autobusu z owcą. „Warszawa nocą bywa zaskakująca”

W wyniku wybuchów na lotnisku Saki 9 sierpnia zniszczone zostało co najmniej dziewięć samolotów wojskowych. Strona ukraińska nie przyznała się do ataków. Nieoficjalnie te oraz inne wybuchy na Krymie, którego Rosja używa jako zaplecza wojskowego w agresji na Ukrainę, przypisuje się ukraińskim jednostkom dywersyjnym.

Kulisy FAME MMA 15
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze