Władimir Putin

i

Autor: SPUTNIK, KREMLIN POOL PHOTO VIA AP Władimir Putin

Sukces wnuka Putina?

Wnuk Władimira Putina ma szansę na wielki sportowy sukces. Nie uwierzysz, czym się zajmuje 10-letni Roman

2022-09-02 15:09

Prywatne sprawy Władimira Putina to jedna z większych zagadek. Prezydent Rosji nie chwali się zbyt często informacjami o swoich kobietach czy potomkach. Media poinformowały, że wnuk Władimira Putina wystartuje w finałach mistrzostw kraju w jednej z konkurencji. Czym się zajmuje 10-letni Roman Faassen?

Finał kartingowych mistrzostw Rosji, w których bierze udział wnuk Władimira Putina, został przeniesiony z Krymu do stolicy Czeczenii - Groznego. Według niezależnych mediów decyzję podjęto po tym, gdy na lotnisku wojskowym Saki doszło do wybuchów.

Kartingowe mistrzostwa Rosji. Wystartuje wnuk Władimira Putina

Mistrzostwa miały się odbyć w Eupatorii na zaanektowanym przez Rosję Krymie w dniach 9-11 września, lecz zostały przeniesione do Groznego. „Doszło do tego po wybuchach (9 sierpnia) na lotnisku wojskowym Saki 20 km od Eupatorii” – ustaliła telewizja internetowa Nastojaszczeje Wriemia, będąca wspólnym projektem rozgłośni Radio Swoboda i Głos Ameryki.

Nieoficjalnie: Siergiej Szojgu odsunięty na bok. Putin miał dość

Roman Faassen to wnuk Władimira Putina. To syn córki z pierwszego małżeństwa

W rywalizacji w klasie mini uczestniczy 10-letni Roman Faassen, podaje Nastojaszczeje Wriemia, powołując się na dostępne w internecie protokoły startów. „To syn starszej córki Władimira Putina, Marii Woroncowej z pierwszego małżeństwa z obywatelem Holandii Jorritem Faassenem” – czytamy w materiale.

Wsiadła do autobusu z owcą. „Warszawa nocą bywa zaskakująca”

W wyniku wybuchów na lotnisku Saki 9 sierpnia zniszczone zostało co najmniej dziewięć samolotów wojskowych. Strona ukraińska nie przyznała się do ataków. Nieoficjalnie te oraz inne wybuchy na Krymie, którego Rosja używa jako zaplecza wojskowego w agresji na Ukrainę, przypisuje się ukraińskim jednostkom dywersyjnym.

Kulisy FAME MMA 15
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze