ZATRWAŻAJĄCE WIDEO z wypadku. Wjechał motocyklem w głowę rywala

2019-08-12 8:53 JWa
Dramatyczny wypadek na motocyklowych zawodach w Hiszpanii
Autor: Twitter / fpr1969 Dramatyczny wypadek na motocyklowych zawodach w Hiszpanii

To WIDEO mrozi krew w żyłach i pokazuje jak bardzo niebezpieczne są sporty motorowe! Tym razem do dramatycznych scen doszło w Hiszpanii. Na zawodach motocyklowych jeden z zawodników upadł na tor. Pech chciał, że tuż za jego plecami jechał kolejny i nie miał szans na uniknięcie kolizji. Wjechał w głowę przeciwnika i na obiekcie zapanowała absolutna cisza.

Do dramatycznego wypadku na zawodach motocyklowych doszło w sobotę. Rozgrywano je w ramach Gran Premio de Velocidad Ciudad de La Baneza. Po wyjściu z szybkiego zakrętu jeden z zawodników nie mógł zapanować nad swoją maszyną i upadł na beton. W tym momencie nic mu się nie stało, ale nie zdążył nawet wstać, gdy nadjechał kolejny motocyklista. Nie miał on szans na udany manewr i wjechał w głowę próbującego złapać równowagę rywala. Obaj padli na ziemię, a wokół nich zapanowała przerażająca cisza.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera, znajdująca się na feralnym zakręcie. Nagranie może przerazić. Na szczęście, według informacji dziennika "Marca", żadnemu z uczestników wypadku nic poważnego się nie stało i są w dobrym stanie.

Organizatorzy zdecydowali się przerwać zawody. Zostały one dokończone w niedzielę.

Najnowsze