Zbigniew Boniek nie mógł tego przegapić! Wspierał Zmarzlika w Toruniu

2020-10-03 20:34
Zbigniew Boniek
Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

W sobotę (3 października) na Motoarenie emocjonowaliśmy się ostatnią rundą SGP. Bartosz Zmarzlik miał ogromną szansę na zgarnięcie złotego medalu. Wielki fan żużla Zbigniew Boniek nie mógł przegapić tego wydarzenia. Prezes PZPN pojawił się w Toruniu i kibicował 'Biało-Czerwonym".

Zbigniew Boniek nie mógł tego przegapić! Wspierał Zmarzlika w Toruniu

GP Toruń - w sobotę (3 października) oczy całego żużlowego świata były skierowane na Motoarenę. Ósma runda cyklu SGP 2020 to przede wszystkim rywalizacja o tytuł najlepszego rajdera globu. Polscy kibice wierzyli, że złoto zawiśnie na szyi Bartosza Zmarzlika, ale chrapkę na zepsucie imprezy polskim kibicom mieli Tai Woffinden i Fredrik Lindgren. Frekwencja była dużo lepsza niż dzień wcześniej. Na trybunach zasiedli także gośćie specjalni, w tym prezes PZPN Zbigniew Boniek, który jest wielkim fanem speedwaya. Wielokrotnie angażował się w sprawy związane z tym dyscypliną, również w czasach pandemii koronawirusa.

Kibice, którzy spotkali Zbigniewa Bońka w okolicach trybuny głównej bardzo chętnie fotografowali się z prezesem PZPN. Nie odmawiał. W doskonałym humorze udał się na stadion, gdzie obserwował wielką rywalizację o tytuł.

Cykl SGP 2020 to 8 rund, z czego aż sześć odbyło się w Polsce. Kibice dopingowali ukochanych żużlowców we Wrocławiu, Gorzowie Wielkopolskim, Pradze i w Toruniu. 

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 2.10.2020
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze