Znany żużlowiec ZATRZYMANY przez policję?! Był PIJANY, znieważył policjanta

2021-02-26 15:53 mil km
Tor żużlowy
Autor: Cyfrasport Tor żużlowy

W czwartek, 25 lutego, w Kamieniu Wielkim doszło do zatrzymania 22-latka, który naruszał zasady porządku i awanturował się. Z nieoficjalnych informacji wynika, że chodzi o Rafała K. - żużlowca klubu Moje Bermudy Stal Gorzów. Mężczyzna ma odpowiedzieć teraz m.in. za znieważnie funkcjonariusza.

Historia sportu uczy, że już niejeden zawodnik wpadł w poważne problemy, gdy przesadził ze swoim wybuchowym charakterem. Jak się okazuje, nie inaczej miało być i w przypadku Rafała K. Żużlowiec Moje Bermudy Stali Gorzów miał w stanie nietrzeźwości dopuścić się m.in. znieważenia policjanta, a także naruszyć jego nietykalność. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila w wydychanym powietrzu.

Pudzian pokazał GIGANTA - ZDJĘCIA

Gdy zatrzymany w pełni wytrzeźwieje, zostaną podjęte względem niego kolejne czynności. - Za tego rodzaju wykroczenie grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności, ale zwykle daje się grzywnę i karę więzienia 6 miesięcy w zawieszeniu. Zwłaszcza jeśli to był pierwszy raz - powiedział portalowi "sport.interia.pl" prawnik Jerzy Synowiec.

Najbliższy czas powinien przynieść kolejne informacje w tej sprawie.

Rajd motocyklisty w Lesznie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze