Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Europy TV TRANSMISJA NA ŻYWO Finały SEC 2021 GDZIE OGLĄDAĆ? Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Europy 12.06 STREAM LIVE ONLINE

2021-06-12 18:32
Patryk Dudek
Autor: Cyfra Sport Patryk Dudek

Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Europy TV TRANSMISJA NA ŻYWO Finał SEC 2021 GDZIE OGLĄDAĆ? Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Europy 12.06 STREAM LIVE ONLINE. Pierwsze zawody Indywidualnych Mistrzostwa Europy rozegrane zostaną w Bydgoszczy i zainaugurują finały SEC, które potrwają nieco ponad miesiąc. O tytuł walczyć będą m.in. najbardziej obiecujący Polacy. Żużel: Finały SEC 2021 TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Indywidualne Mistrzostwa Europy w Bydgoszczy 12.06 GDZIE OGLĄDAĆ?

Indywidualne Mistrzostwa Europy 2021 TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Żużel: Finały SEC dzisiaj 12.06 STREAM LIVE ONLINE

Fani żużla nie będą mieli okazji do tego, aby nudzić się w ten weekend. Po piątkowych meczach PGE Ekstraligi, w których zmierzyli się zawodnicy Apatoru Toruń i Sparty Wrocław oraz Unii Leszno i Włókniarza Częstochowa, przyszedł czas na rozpoczęcie Indywidualnych Mistrzostw Europy. Finały SEC otwierać będą zawody, które odbędą się dziś wieczorem w Bydgoszczy. Będą to pierwsze, ale nie ostatnie zawody Indywidualnych Mistrzostw Europy, które odbędą się w Polsce. Po drugiej rundzie, która zaplanowana jest w niemieckim Guestrow, żużlowcy wrócą do naszego kraju, by walczyć na torach w Gdańsku oraz Rybniku. Ostatnie zawody Indywidualnych Mistrzostw Europy rozegrane będą 10 lipca. Polscy fani żużla specjalną uwagę zwracać będą oczywiście na reprezentantów Biało-czerwonych, którzy walczyć będą nie tylko o tytuł, ale również kwalifikacje do nadchodzących mistrzostw świata. Patryk Dudek oraz Piotr Pawlicki nie raz pokazywali, że stać ich na wiele podczas największych imprez, a swoje umiejętności będzie mógł pokazać teraz również Bartosz Smektała.

Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Europy w Bydgoszczy GDZIE OGLĄDAĆ? Finały SEC w sobotę 12.06 NA JAKIM PROGRAMIE?

Pierwsza runda Indywidualnych Mistrzostw Europy rozegrana zostanie w Bydgoszczy w sobotę 12 czerwca i rozpocznie się o godzinie 19:30. TRANSMISJA NA ŻYWO z wydarzenia prowadzona będzie przez stację Eurosport 1. Kibice będą mieli również okazję śledzić losy zmagań poprzez STREAM LIVE ONLINE, za pośrednictwem aplikacji oraz oficjalnej platformy Eurosport, po wykupieniu odpowiedniego pakietu. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze