Grand Prix Gorzów dzisiaj w TELEWIZJI i STREAM ONLINE. Gdzie oglądać żużel w Gorzowie dzisiaj STREAM ONLINE LIVE? ŻUŻEL GP w Gorzowie TRANSMISJA TV NA ŻYWO 12.09.2020

2020-09-12 0:15 MF, MSo
Bartosz Zmarzlik
Autor: PAWEŁ JASKÓŁKA/SUPER EXPRESS Bartosz Zmarzlik

Czwarta runda indywidualnych mistrzostw świata STREAM i TRANSMISJA w TV. GP w Gorzowie żużel NA ŻYWO 12.09.2020 Grand Prix Gorzów STREAM ONLINE LIVE Gdzie obejrzeć GP Gorzów LIVE STREAM w INTERNECIE GP w Gorzowie TV TRANSMISJA NA ŻYWO Na jakim programie? Już dzisiaj czas na czwartą rundę tegorocznych mistrzostw świata! Najlepsi zawodnicy globu kolejny raz będą ścigać się na torze Stali Gorzów. Piątkowa rywalizacja pokazała, że speedway może przynosić gigantyczne emocje, ale w Gorzowie bezkonkurencyjny jest Bartosz Zmarzlik. Czy dzisiaj udowodni to kolejny raz? Żużel dzisiaj w TV Gdzie oglądać Grand Prix w Gorzowie TV NA ŻYWO 12.09 sobota GP Gorzów LIVE STREAM ONLINE Grand Prix Gorzów TRANSMISJA ONLINE.

Żużel 12.09 GDZIE OGLĄDAĆ? Grand Prix Gorzów TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Czy ktokolwiek jest w stanie zagrozić Bartoszowi Zmarzlikowi w Gorzowie? Mistrz świata pokazał, że tytuł króla tamtejszego owalu nie wziął się znikąd! Najlepszy zawodnik globu przegrał tylko raz i to po bardzo zaciętej walce. Po zdecydowanym, choć szalonym zwycięstwie, Zmarzlik nadrabia straty do aktualnego lidera klasyfikacji IMŚ, Macieja "Magica" Janowskiego. Ten odpadł wczoraj po półfinale. Jego przewaga wynosi już tylko jedno oczko nad rodakiem i dwa nad trzecim Fredrikiem Lindgrenem. Przewodzącemu trio po piętach depcze Tai Woffinden! - Gorzów nigdy nie był moim ulubionym miejscem, ale zdobyłem tam tytuł mistrza Polski. Tor będzie równy dla wszystkich. Przygotuję się najlepiej, jak potrafię i będę walczył o wszystko, co da się zdobyć - mówił "Magic" w rozmowie ze SpeedwayGP.com. Bartosz Zmarzlik show z piątku zostanie powtórzone? Reprezentant Polski i zawodnik miejscowej Stali w Gorzowie mógł jeździć z zamkniętymi oczami, a i tak zająłby pierwsze miejsce. Czy swoją znakomitą jazdę powtórzy także w sobotę?

Super Sport 09.09

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

GP Gorzów STREAM LIVE ONLINE Gdzie oglądać żużel w TV dzisiaj 12.09

Drugie zawody o Grand Prix Gorzowa na żużlu zaplanowano na sobotę, 12 września. Początek GP w Gorzowie o godzinie 19. Transmisję TV z Grand Prix w Gorzowie będzie można obejrzeć na antenie Canal+Premium. Stream online w usługach Canal+ Sport Online, NC+ GO i Player.pl. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online z Grand Prix Gorzowa.

Najnowsze