Balski - Babić GDZIE OGLĄDAĆ? Transmisja TV i STREAM ONLINE z walki Balski - Babić. Balski vs Babić DZISIAJ 21.05 w INTERNECIE. Karta walk gali w Londynie

2022-05-21 15:21
Adam Balski i Alen Babić
Autor: Mark Robinson/Matchroom Boxing Adam Balski i Alen Babić

Balski - Babić w internecie. Transmisja TV i stream online z walki Balskiego z Babiciem. Balski - Babić o pas WBC Silver - kiedy i gdzie oglądać? Kiedy walka Balskiego z Babiciem? Karta walk gali z walką Babić - Balski. Gdzie obejrzeć walkę Balski - Babić w telewizji? Adam Balski staje przed wielką życiową szansą. W londyńskiej O2 Arenie zmierzy się z Alenem Babiciem o pas WBC Silver w kategorii bridger. Będzie to jego druga walka na Wyspach Brytyjskich. Czy znowu zejdzie z ringu zwycięski? Balski - Babić GDZIE OGLĄDAĆ? Transmisja TV i STREAM ONLINE z walki Balski - Babić. Balski vs Babić DZISIAJ 21.05 w INTERNECIE. Karta walk gali w Londynie.

Balski - Babić. Gdzie oglądać walkę? Transmisja TV i stream online

Czy kolejny pas powędruje do Polski? W sobotę 21 maja może się tak stać po walce Balski - Babić. Adam Balski (32 l.) dotarł z przygodami do Londynu i już w sobotę zmierzy się z niepokonanym Alenem Babiciem (32 l.), a stawką pojedynku będzie pas WBC Silver w wadze bridger. – Takich walk się nie odmawia – powiedział nam Polak. Balski wrócił do Londynu po kilku katach i nie ukrywa, że jest to sentymentalna podróż. – Mieszkałem tam kilka lat, to były najpiękniejsze dni mojego życia. Byłem młody, działo się (śmiech). Pracowałem na budowie, potem w przeprowadzkach, byłem też kierowcą. Zwiedziłem cały kraj, dużo się nauczyłem, coś pięknego – wspomina w rozmowie z „SE”. Czytaj dalej, by dowiedzieć się, gdzie oglądać w internecie i telewizji walkę o pas WBC Silver w kategorii bridger Balski - Babić.

NIE PRZEGAP! Szpilka radzi mu, jak ma pokonać Dzikusa w walce o pas! Dał mu kilka cennych wskazówek

Niewiele jednak brakowało, by nie doszło do starcia z chorwackim „Dzikusem”. – Adam miał przygody nie do końca zgodne z prawem, bójka itd. Kiedyś nawet próbował wjechać do Anglii, ale nie został wpuszczony. Teraz ogarnęliśmy wszystkie papiery, ludzie Eddiego Hearna byli pod telefonem i choć na lotnisku cyrk trwał pięć godzin, to ostatecznie wjechał i pojedynek jest niezagrożony – zdradził nam Andrzej Wasilewski, promotor Balskiego. To będzie jedna z największych, jeśli nie największa walka Polaka w karierze. Wcześniej w hali na Podpromiu w Rzeszowie bił się z Mateuszem Masternakiem o pas IBF Intercontinental w kategorii cruiser.

Andrzej Wasilewski chce badań antydopingowych w polskim boksie zawodowym!

Balski - Babić. Karta walk. Gdzie transmisja walki?

Kaliszanin zdaje sobie sprawę, że tylko chłodna głowa i walka według taktyki trenera Andrzeja Liczika mogą mu przynieść sukces w Londynie. Wskazówki Balskiemu dawał też Artur Szpilka.

– Zaznaczał, że nie mogę się bić z Babiciem, muszę być lotny na nogach. Oby tylko emocje mnie nie poniosły. Bo jak poniosą, to będzie taka bardziej ulica, a ja chcę pokazać w tej walce to, czego nauczyłem się przez te wszystkie lata. Wszystko jest w mojej głowie. Nastawiony jestem na boks, ale jak będzie wojna, to będzie. Ja chcę wygrać, tylko to mnie interesuje – zaznaczył Balski, który do ringu wyjdzie w rytm włoskiego przeboju „Felicita”. – Na walkę z Mateuszem Masternakiem zmieniłem na „Baju baj” Anny Jantar i była porażka, więc trzeba wrócić do sprawdzonych hitów (śmieh) – zakończył.

Zobacz także: Szymon Kołecki bez ogródek o walce Pudzianowski – Materla! Padły mocne słowa, były zawodnik KSW już tego nie ukryje

Sonda
Kto wygra walkę Balski - Babić?

Balski - Babić: Kto walczy? Kiedy gala?

Gala boksu w Londynie w O2 Arena odbędzie się już 21 maja. Jednym z pojedynków gali będzie pojedynek Balski - Babić o pas WBC Silver kategorii bridger. Spodziewany pojedynek Balski - Babić około godziny 21:00. Pojedynek Polaka będzie trzecim głównym starciem wieczoru. Transmisja tylko na platformie streamingowej DAZN.

Karta walk gali Buatsi - Richards:

  • Joshua Buatsi - Craig Richards, waga półciężka
  • Chantelle Cameron - Victoria Noelia Bustos: o należace do Cameron pasy WBC i IBF wagi super lekkiej
  • Alen Babic - Adam Balski, waga bridger
  • Robbie Davies Jr. - Javier Molina, waga super lekka
  • Ellie Scotney - Cecilia Roman, waga super kogucia
  • Cheavon Clarke - Pawel Martyniuk, waga junior ciężka
  • Cyrus Pattinson - Dmitri Trenel, waga półśrednia
  • John Hedges - Robert Baltaru, waga półciężka
  • Shiloh Defreitas - Iliyan Markov, waga super lekka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze