Były mistrz świata przyłapany na korcie

Dariusz "Tygrys" Michalczewski podjechał na trening autem przyszłości. Mało kogo na takie stać [ZDJĘCIA]

2023-02-16 16:03

Choć Dariusz Michalczewski zawodową karierę zakończył już 18 lat temu, to wciąż jest w świetnej formie. "Tygrysa" przyłapaliśmy na korcie, na którym radzi sobie równie dobrze jak między linami. Na trening były mistrz świata przyjechał wypasioną furą wartą grubo ponad 300 tysięcy złotych!

Michalczewski ostatnią walkę stoczył w 2005 roku, ale na sportowej emeryturze na nudę nie narzeka. - Trzy razy w tygodniu gram w tenisa, chodzę też na siłownię. Do tego uczęszczam na lekcje angielskiego, a weekendy poświęcam rodzinie. Tak sobie to właśnie wyobrażałem. Nie musimy się martwić o kwestie finansowe i to jest naprawdę bardzo duży komfort psychiczny - powiedział "Super Expressowi" w ostatnim wywiadzie.

Michalczewski jeździ mercedesem eqc 400 4matic wartym ponad 300 tysięcy złotych

Michalczewski na korcie jest równie skuteczny jak w ringu, ale naszą uwagę przykuło zupełnie co innego. Były mistrz świata w wagach półciężkiej i junior ciężkiej podjechał na trening wypasioną bryką. To mercedes eqc 400 4matic, czyli elektryczne auto przyszłości. Pod maską dwa silniki, czyli w sumie 408 koni mechanicznych. Choć prędkość maksymalna tego cacka to "tylko" 180 km/h, to do setki przyspiesza w zaledwie pięć sekund! Nic więc zatem dziwnego, że swoje kosztuje - cena tego modelu zaczyna się od 328 tysięcy złotych!

Sonda
Czy Dariusz Michalczewski to najlepszy polski bokser w historii?
Dariusz Michalczewski UJAWNIA ile zarobił na BOKSIE. Podaje KONKRETNĄ KWOTĘ
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze