GROMDA 13

i

Autor: materiały prasowe/GROMDA GROMDA 13 karta walk

GROMDA 13 karta walk

GROMDA 13 KARTA WALK. GROMDA 13 KOLEJNOŚĆ WALK. GROMDA 13 kto walczy na GROMDA 13 lista walk

2023-05-26 12:08

GROMDA 13 KARTA WALK. GROMDA 13 KOLEJNOŚĆ WALK. GROMDA 13 kto walczy na GROMDA 13 lista walk. Jeśli ktoś stęsknił się za krwawymi piątkami w Pionkach, jego cierpliwość zostanie wynagrodzona. Już dzisiaj wieczorem kolejna gala GROMDA, na której dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku. O pas federacji Mateusz „Don Diego” Kubiszyn zmierzy się z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem. GROMDA 13 KARTA WALK. GROMDA 13 KTO WALCZY na GROMDA 13?

GROMDA 13 KARTA WALK. GROMDA 13 lista walk na GROMDA 13 kto walczy?

Ostatnia gala GROMDA odbyła się w marcu i po ponad dwóch miesiącach oczekiwania znów będziemy świadkami starć na gołe pięści. Kolejne wydarzenie w Pionkach zapowiada się nie lada ekscytująco zwłaszcza za sprawą jednego pojedynku. Po trzech latach od debiutu organizacji, jeden z zawodników w końcu założy pas mistrzowski GROMDA. W starciu o ten prestiżowy tytuł zmierzą się Mateusz "Don Diego" Kubiszyn oraz Bartłomiej "Balboa" Domalik. Obaj zawodnicy w swoich występach zaprezentowali się świetnie i zachwycili kibiców. Dlatego przed galą GROMDA 13 spodziewane są prawdziwe fajerwerki i prawdziwa wojna w ringu. - W piątek wejdziemy do ringu pokazać to, co misiaczki lubią najbardziej - zapowiada jeden z bohaterów walki wieczoru, Don Diego.

GROMDA 13 KOLEJNOŚĆ WALK. GROMDA 13 kto walczy na GROMDA 13

- To jest wisienka na torcie. 2 z 64 zawodników stają do walki o miano największego skur****na w branży - dodał wojownik. Rzecz jasna na gali GROMDA 13 nie zabraknie również innych pojedynków. Dojdzie do czterech "super-fightów", a także odbędzie się kolejny turniej z udziałem ośmiu zawodników. Zapowiada się kolejny krwawy wieczór w Pionkach!

GROMDA 13 KARTA WALK

Turniej ćwierćfinały:

  • "Sieniaw" vs. "Cygan"
  • "Słomka vs. "Morela"
  • "Siwollo" vs. "Sztanga"
  • "Basque" vs. "Bullet"

Super-fight:

  • Łukasz "Goat" Parobiec vs Valentin "French Viking" Vauthiers
  • Paweł "Gorilla" Werszynin vs Piotr "Capo" Półchłopek
  • Paul "Paris" Bichet vs "Wazyl"
  • Sebastian "Scarface" Skiermański vs Rafał "Łazar" Łazarek

Walka wieczoru:

  • Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Bartłomiej „Balboa” Domalik
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze