PRZEŁOM! Krzysztof Włodarczyk wyjdzie wcześniej na wolność! Wiemy, kiedy dokładnie [TYLKO U NAS]

2021-02-02 11:54
Krzysztof Włodarczyk
Autor: fot. Jan Ciosek/Super Express Krzysztof Włodarczyk

Były mistrz świata wagi junior ciężkiej od 8 stycznia przebywa w areszcie na warszawskim Służewcu. Krzysztof Włodarczyk trafił za kraty za złamanie sądowego zakazu poruszania się pojazdami mechanicznymi. Został skazany na pięć miesięcy, ale teraz ta kara została zmniejszona.

Z informacji do jakich dotarliśmy wynika, że została zapłacona grzywna (około pięciu tysięcy złotych) i zgodnie z kodeksem kara została skrócona z pięciu miesięcy odsiadki do trzech miesięcy i 20 dni. Na wolność będzie mógł zatem wyjść 28 kwietnia.

POGROMCA Joshuy pomaga rywalowi Polaka

- Potwierdzam. Wszyscy czekamy na Krzyśka - powiedział nam Andrzej Wasilewski, promotor "Diablo" i szef grupy Knockout Promotions.

Niewykluczone jednak, że Włodarczyk opuści mury aresztu jeszcze wcześniej. Na 18 lutego zostało bowiem zaplanowane posiedzenie sądu penitencjarnego, po którym może zmienić się sposób wykonywania kary na dozór elektroniczny. Gdyby tak się stało, "Diablo" mógłby resztę wyroku "odsiedzieć" w domu z bliskimi z elektroniczną bransoletką na nodze.

- Wydaje nam się, że są ku temu przesłanki. Krzysiek jest wzorowym więźniem, zachowuje się bardzo dobrze. Codziennie rozmawia z najbliższymi, ukochaną. Mentalnie jest wszystko w porządku. Ja z nim też zamieniłem kilka słów. Mówił mi, że wciąż marzą mu się wielkie walki i zrobimy wszystko, by po wyjściu dostał fajny pojedynek - dodał Wasilewski.

Radczenko: Szpilka bądź jak prawdziwy wojownik i dotrzymaj słowa [TYLKO U NAS]

Krzysztof Diablo Włodarczyk w więzieniu! Spędzi tam wiele miesięcy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze