Tyson - Jones TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać walkę Tyson - Jones STREAM ONLINE LIVE Tyson - Jones w TV Na jakim programie

2020-11-28 20:25 CH
Mike Tyson - Roy Jones TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać walkę Tyson - Jones STREAM ONLINE LIVE Tyson - Jones w TV Na jakim programie
Autor: Instagram Mike Tyson - Roy Jones TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać walkę Tyson - Jones STREAM ONLINE LIVE Tyson - Jones w TV Na jakim programie

Mike Tyson - Roy Jones Jr. TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać walkę Tyson - Jones STREAM ONLINE LIVE Walka Mike Tyson - Roy Jones w TV Na jakim programie. To dla fanów boksu wielkie wydarzenie. Już dzisiaj walka Mike Tyson kontra Roy Jones Jr. Starcie dwóch bokserskich legend wywołuje ogromne emocje. Pojedynki dwóch gwiazdorów śledziły miliony fanów na całym świecie. Mike Tyson słynął z brutalnych nokautów i zdominował wagę ciężką.. Roy Jones Junior długo uchodził za najlepszego pięściarza na świecie bez podziału na wagi. W nocy z soboty na niedzielę dwie legendy boksu zmierzą się w ringu. Gdzie oglądać walkę Tyson - Jones Jr. TRANSMISJA TV NA ŻYWO Na którym kanale Tyson - Jones LIVE STREAM ONLINE.

Tyson - Jones TRANSMISJA TV Mike Tyson GDZIE OGLĄDAĆ walkę

Mike Tyson kontra Roy Jones Jr. Walka dwóch bokserskich legend już dzisiaj w nocy. "Żelazny Mike" zapewnia, że jest w świetnej formie. Znany ze słabości do miękkich narkotyków Tyson zdradził, że przyjmował psychodeliczny lek znany jako... jad ropuchy, który motywował go do ciężkich treningów w wieku 54 lat. - Wziąłem to lekarstwo, a ono kazało mi nabrać formy - powiedział Tyson. - Działanie tej substancji naprawdę mnie zaskoczyło. W życiu ważna jest energia, którą w sobie masz, a nie twój wiek - zaskoczył "Żelazny Mike". To pierwszą walka Tysona od 15 lat. Jego profesjonalna kariera zakończyła się 11 czerwca 2005 roku, kiedy odmówił dalszej walki w siódmej rundzie w starciu z Kevinem McBridem. Tyson i Jones powalczą w słynnej Staples Center w Los Angeles, ale bez widowni na trybunach. To oczywiście z powodu ograniczeń związanych z epidemią COVID-19. Roj Jones Jr spodziewa się ciężkiej walki z "odmłodzonym" Tysonem. - Nie walczył 15 lat i wie, jak to jest tęsknić za boksem - powiedział Jones, czterokrotny mistrz w czterech kategoriach wagowych. - Zdaje sobie sprawę, co potrafił i teraz stara się to odzyskać. Teraz ma ochotę wyjść i być tym, kim kiedyś był i robić to, co kiedyś mógł - dodał Roy Jones Jr., który ma 51 lat, 3 lata mniej niż Mike Tyson.

Mike Tyson - Roy Jones TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać walkę

Mike Tyson to żywa legenda boksu. Kontrowersyjny „Żelazny Mike” nazywany również „Bestia” w latach 80. brutalnie nokautował rywali, dominując w wadze ciężkiej. Roy Jones Jr. słynął ze znakomitego wyszkolenia technicznego. Starcie tych dwóch legend zapowiada się zatem pasjonująco. Tyson zapewnia, że mimo 54 lat jest wciąż w znakomitej formie. Na ceremonii ważenia okazało się, że jest lżejszy niż wtedy, gdy został najmłodszym w historii mistrzem wagi ciężkiej czyli w 1986 roku. "Żelazny Mike" przeszedł oszałamiającą transformacje ciała w ciągu ostatnich kilku lat. Prze laty został zdyskwalifikowany po odgryzieniu kawałka ucha Evanderowi Holyfieldowi i teraz też prowokuje rywala, żartując, że zrobi to samo. Chociaż zaplanowana na sobotę 28 listopada walka będzie pokazowa, to obaj gwiazdorzy zapewniają, że traktują ten pojedynek śmiertelnie poważnie. Zarówno Tyson, jak i Jones Jr. podgrzewają atmosferę przez walką, nie szczędząc sobie złośliwości. Legendy boksu mają zarobić za to starcie ogromne pieniądze. Tyson zgarnie za ten występ aż 10 mln dolarów, a Roy Jones Jr. dostanie 3 mln. A tak było na ceremonii ważenia.

Tyson - Jones GDZIE OGLĄDAĆ walkę w TV Tyson - Jones STREAM ONLINE LIVE

Walka Mike Tyson - Roy Jones Jr. zostanie stoczona zgodnie ze specjalnymi zasadami. Pojedynek potrwa 16 minut i podzielony zostanie na osiem dwuminutowych rund. Doświadczeni bokserzy nie będą mieli na głowach ochraniaczy, ale żeby ograniczyć ewentualne większe uszkodzenia ciała czy kontuzje, postanowiono, by walczyli w mniejszych niż zazwyczaj rękawicach. Tyson i Jones Jr założą więc rękawice o wadze 12 uncji. Kontroli antydopingowej raczej nie będzie. Mike Tyson nigdy nie krył swojej słabości do miękkich narkotyków. Były mistrz świata wagi ciężkiej prowadzi działalność związaną z marihuaną od 2016 roku i jak sam niedawno przyznał, biznes przynosi mu dochód około pół miliona dolarów miesięcznie. Chce jednak pójść za ciosem i wybudować luksusowy ośrodek połączony z parkiem rozrywki dla palaczy marihuany.

Tyson - Jones TV TRANSMISJA NA ŻYWO Na jakim programie walka

Walka Mike Tyson - Roy Jones Jr. już dzisiaj w nocy z soboty na niedzielę (27-28 listopada). Transmisja tv z gali i walką wieczoru Mike Tyson - Roy Jones Jr. od godziny 03:00 na antenie Polsatu Sport. Stream online z walki Tyson - Jones Jr. w usłudze IPLA.

Najnowsze