Paige VanZant i Marcin Najman

i

Autor: Instagram / SE Paige VanZant i Marcin Najman

SEKSOWNA blondynka mogła skończyć jak Najman! Fatalna pomyłka, o krok od OGROMNEGO SKANDALU [WIDEO]

2021-02-06 8:29

Marcin Najman swoim ostatnim pojedynkiem wywołał ogromny skandal. Najpierw obalił Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, a następnie, po powrocie do stójki, jeszcze go kopnął! Po walce tłumaczył się, że to przyzwyczajenia z walk i treningów sportów walki. Niewiele brakowało, a podobnie skończyłaby seksowna Paige VanZant. Zjawiskowa wojowniczka, która do niedawna mierzyła się w UFC, w nocy z piątku na sobotę zadebiutowała w BKFC, organizacji walk na gołe pięści. Starcie mogło zakończyć się skandalem.

Paige VanZant doczekała się debiutu w organizacji walk na gołe pięści, BareKnuckle Fighting Championship. Choć nie sięgnęła po zwycięstwo, to ma prawo być z siebie dumna. W zaciętym pojedynku z bardziej doświadczoną rywalką zadała wiele ciosów. Mimo decyzji sędziów, która trafiła na korzyść jej przeciwniczki, jest z siebie zadowolona. I trudno się dziwić! W trakcie pojedynku zdołała wybić ząb Britain Hart.

Szarpanina na zakończenie roastu Marcina Najmana! Taxi Złotówa NIE WYTRZYMAŁ

Zobacz zdjęcia pięknej Paige VanZant w galerii poniżej!

Niewiele brakowało, a wywołałaby jednak ogromny skandal. Podobnie jak w walce Marcina Najmana z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim na gali FAME MMA jeszcze przed pojedynkiem nie brakowało złośliwości. Zwłaszcza, że PaigeVanZant złapała przeciwniczkę za szyję podczas oficjalnej ceremonii ważenia. Podczas pojedynku nieco pomyliły jej się dyscypliny.

VanZant od lat trenowała sporty walki, a walcząc na UFC musiała znać podstawowe techniki w klinczu - w tym oczywiście to, jak używać kolan. Niewiele brakowało, a odruchowo jedno z nich doszłoby celu i trafiło Hart w głowę. Zabrakło do tego dosłownie centymetrów! Sytuację można zobaczyć w 11 minucie poniższego skrótu walki.

To z pewnością nie była ostatnia walka Paige VanZant w starciach na gołe pięści. Amerykańska modelka i wojowniczka pokazała chart ducha i niezwykłe umiejętności. Okazja, by je podszkolić i sięgnąć po kolejne zwycięstwa z pewnością pojawi się już niedługo!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze