Polak zmierzy się ze 190-kilogramowym kolosem z Brazylii! Tak żartuje z rywala

2021-10-14 15:00
Karol Buła Filasiński, Zuluzinho
Autor: Karol "Buła" Filasiński/Instagram, Zuluzinho/Instagram

Liście posypią się we Wrocławiu już w piątek 22 października! W stolicy Dolnego Śląska odbędzie się kolejna gala walk na plaskacze, TOTALbet Punchdown 5. Tak silnej obsady jeszcze nie było! Poskromić Polaków będzie próbował potężny zawodnik z Brazylii, Zuluzinho (43 l.). Weteran PRIDE zmierzy się z Karolem "Bułą" Filasińskim.

- To będzie najmocniejszy turniej w historii - mówił w rozmowie z "Super Expressem" Kuba "Ptyś" Henke, jeden z organizatorów. Pierwszy raz w szesnastoosobowej drabince pojawi się tylu obcokrajowców. Zuluzinho może być kojarzony przez najzagorzalszych fanów MMA. Przed laty bił się z legendarnym Fedorem Jemieljanienką, "Butterbeanem" czy byłym mistrzem UFC Antonio Rodrigo Nogueirą. Ważący blisko 190 kg Brazylijczyk chce pokonać Polaków, kolejnych w swojej karierze. W 2005 roku znokautował Rafała Dąbrowskiego.

Przybysz z kraju kawy w pierwszej rundzie zmierzy się z Karolem Filasińskim. - Chcieliście atrakcji? To ja Wam je zapewnie! Mój malutki przeciwnik na pierwszą walkę - zapowiada z przymrużeniem oka "Buła", który mocno szykuje się na piątkowy pojedynek.

Czy Brazylijczyk znów upora się z Polakiem jak 16 lat temu? Gala TOTALbet Punchdown 5 już w piątek 22 października w Studio P1 The Next Level we Wrocławiu. Transmisja w PPV na Punchdown.tv!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze