Potężny nokaut na GROMDA 6! Świr był liczony, a po chwili zgasił światło rywalowi [WIDEO]

2021-09-17 22:44
Mateusz Wijas
Autor: Gromda Mateusz "Świr" Wijas zachwycił podczas Gromda 6

Ależ to był pojedynek! Mateusz „Świr” Wijas wrócił z dalekiej podróży podczas walki z Patrykiem Chacią. Najpierw zaliczył deski, a następnie znokautował Chacię w ćwierćfinale turnieju gali Gromda 6 w Pionkach. To była prawdziwa bomba, choć niektórzy powiedzą, że to zwykły „weselniak”. Ważne, że zadziałało!

Ten nokaut z pewnością był ozdobą gali Gromda 6. Mateusz „Świr” Wijas zagonił Patryka Chacię (o pseudoniemie… „Chacia”) do narożnika i dokonał egzekucji. To była furia. „Świr” wypuścił serię ciosów i jeden z nich trafił czysto w szczękę Chaci, który musiał paść na deski. Wijas następnie pobił w półfinale Przemysława „Reksia” Rekowskiego, ale zwycięstwo okupił kontuzją złamania ręki. Musiał odmówić wyjścia do walki finałowej. Z Dawidem "Maximusem" Żółtaszkiem zmierzył się Mariusz "Mario" Kruczek. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze