SEKSOWNA córka Mayweathera aresztowana za ATAK NOŻEM. Iyanna Mayweather dźgnęła dwukrotnie

2020-04-05 9:23 PO
Iyanna Mayweather
Autor: Instagram

Floyd Mayweather Jr ma duże problemy ze swoją latoroślą. Iyanna Mayweather trafiła do aresztu za atak dwoma nożami na kobietę. Do awantury doszło w kuchni domu rapera YoungBoya.

Kuchenna impreza trwała w najlepsze. Zgromadzeni bawili się świetnie, aż do momentu, kiedy Iyanna Mayweather została poproszona o opuszczenie budynku. Wściekła się. Chwyciła za dwa kuchenne noże i najpierw pchnęła jedną z kobiet jednym nożem, a potem drugim. Ofiarą rozsierdzonej panny Mayweatherównej była Lapattra Lashai Jacobs, matka pięciorga dzieci YoungBoya. Kiedy pani Jacobs wróciła do domu i zobaczyła Iyannę Mayweather, poprosiła ją o opuszczenie budynku. Wtedy zaczęło się piekło.

Ewa Brodnicka DOSADNIE o hejcie! "Nie musisz tłumaczyć się trollom"

Rozwścieczona Iyanna Mayweather zaczęła szarpać, krzyczeć, ale najgorsze zaczęło się, kiedy chwyciła za ostre kuchenne noże. Najpierw jednym, a potem drugim dźgnęła Lappattrę Lashai Jacobs. Po kilkunastu minutach w domu była już policja i służby medyczne. Panna Mayweather tłumaczyła potem, że była targana za włosy. Iyanna jest jedną z czwórki dzieci Floyda Mayweathera Jr. „Money” ma też dwóch synów Ziona i Korauna, oraz córkę Jirah.

SEKSOWNA dziewczyna reprezentanta Polski świętuje URODZINY! Wyjątkowe życzenia! [ZDJĘCIA]

Wyświetl ten post na Instagramie.
#superbowl #superbowl2020 Post udostępniony przez Floyd Mayweather (@floydmayweather)
Najnowsze