SEKSOWNA dziewczyna reprezentanta Polski świętuje URODZINY! Wyjątkowe życzenia! [ZDJĘCIA]

2020-04-04 20:15 CH
Julia Nowak
Autor: juuulencja/Instagram Julia Nowak dziewczyna Jana Bednarka

Obrońca reprezentacji Polski Jan Bednarek i modelka Julia Nowak tworzą piękną parę. Jeszcze przed epidemią koronawirusa i związaną z nią kwarantanną byli niemal nierozłączni. Teraz piłkarz Southampton i jego śliczna jak anioł muza w przymusowej izolacji świętują urodziny Julii. Bednarek złożył swojej dziewczynie wyjątkowe życzenia. Nazwał ją "miłością jego życia". Zobaczcie ZDJĘCIA pięknej Julii Nowak.

Jan Bednarek i jego piękna dziewczyna Julia Nowak poznali się przez Internet. - Napisał do mnie na Snapchacie i tak się zaczęło… Zaczęliśmy codziennie ze sobą pisać, potem rozmawialiśmy na FaceTime, bo Janek był w Anglii a ja w Polsce. Ciężko było się spotkać... A pierwszy raz na żywo zobaczyłam go na meczu Polska - Kazachstan, gdzie najpierw poznałam jego menedżerów, następnie rodziców Janka i potem dopiero jego! Od razu zaiskrzyło i wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Nie ma większej miłości! - opowiadała Julia w wywiadzie dla "Super Expressu". W lutym, kiedy jeszcze pandemia koronawirusa nie wywróciła świata do góry nogami, piłkarz i modelka wypoczywali razem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, integrując się z sympatycznymi wielbłądami. "Wspaniały czas z ukochaną osobą!" - pisała śliczna Julia Nowak, dzieląc się z fanami efektownymi zdjęciami z pustyni.

Obłędnie SEKSOWNA zawodniczka UFC świeci GOŁĄ PUPĄ w kuchni, gotując posiłek! Te ZDJĘCIA to już przesada?!

Teraz Jan Bednarek i Julia Nowak mają jeszcze więcej czasu dla siebie. Rozgrywki Premier League oczywiście zawieszono, a piłkarz Southampton i modelka przestrzegają zasad kwarantanny razem z ich pociechą - uroczym buldogiem francuskim o imieniu Candy. W sobotę Julia Nowak świętuje 23. urodziny! Z tej okazji Bednarek złożył jej piękne życzenia. "Szczęśliwych urodzin dla miłości mojego życia!" - napisał.

Najnowsze