Seksowna Ewa Brodnicka znów odsłoniła ciało. Kusi zmysłową pozą i skąpym strojem

2021-12-08 11:37
Ewa Brodnicka
Autor: Instagram / ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka jeszcze nieco ponad rok temu mogła pochwalić się pasem mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej. Teraz jednak wiele wskazuje na to, że 37-latka nie jest nawet blisko walki mistrzowskiej, a ostatni raz w ringu bokserskim pojawiła się w marcu. Na razie nie wiadomo co dalej z jej karierą, ale wiadomo, że nie rezygnuje ona z aktywności na Instagramie, gdzie znów postanowiła rozgrzać swoich fanów zmysłową fotografią.

Ewa Brodnicka do października 2020 roku mogła pochwalić się pasem mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej. 31 października przegrała jednak z Mikaelą Mayer i pas trafił do nowej mistrzyni. Polska bokserka zapowiadała, że odzyska utracony tytuł, jednak od tamtego czasu w boksie stoczyła tylko jedną walkę – w marcu wygrała z Mileną Kolevą na gali w Dzierżoniowie. Od tamtej pory „Kleo” nie stanęła do żadnej walki bokserskiej i na pewno nie jest blisko odzyskania swojego utraconego ponad rok temu pasa. Co więcej, Brodnicka zdecydowała się na debiut w mieszanych sztukach walki i… przegrała pierwsze starcie z Anielą „Lil Masti” Bogusz. Znana influenserka pokonała profesjonalną pięściarkę przez techniczny nokaut po ciosach w parterze na gali High League 1. Części fanów Ewa Brodnicka kojarzy się nie tylko z walkami w ringu, ale także z aktywnością na Instagramie, gdzie często udostępniała odważne zdjęcia. W ostatnich miesiącach takich materiałów było mało, jednak teraz „Kleo” znów postanowiła udostępnić seksowną fotkę.

Wiemy, co czeka Różańskiego. Trudna przeszkoda przed walką o pas mistrza świata!

Zobacz więcej gorących zdjęć Ewy Brodnickiej w galerii poniżej

Ewa Brodnicka wygina się w skąpym stroju

Ewa Brodnicka nie raz udowadniała, że nie boi się pokazywania swojego ciała. Ba! Zrobiła z tego swego rodzaju zna rozpoznawczy. Słynne stały się jej skąpe ubiory, które zakładała na gale ważenia, co nie raz odbijało się szerokim echem w środowisku bokserskim. Również na swoi profilu na Instagramie Ewa Brodnicka często udostępniała zdjęcia, na których pozuje w seksownych ubraniach.

Sulęcki przed powrotem na ring: Jak nie boksuję, to nie żyję. Nadal jestem w TOP10 na świecie [TYLKO U NAS]

W ostatnim czasie tego typu materiałów na jej profilach w mediach społecznościowych było nieco mniej i część fanów mogła się zastanawiać skąd taka zmiana. Teraz jednak Ewa Brodnicka znów udostępniła gorącą fotkę, na której jest ubrana w bardzo skąpy strój. Jak zwykle też opatrzyła go ona życiowym opisem. – Bądź sobą! Wariatów też lubią – napisała „Kleo” pod swoim zdjęciem. Fani oczywiście nie zawiedli i pod fotografią pojawiła się masa komentarzy, wychwalających 37-letnią zawodniczkę. „Pięknie pani wygląda”, „Ewa wyglądasz zjawiskowo”, „Sexy” – to tylko mała część z nich.

Sonda
Czy Ewa Brodnicka odzyska jeszcze pas mistrzyni świata?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze