Suzuki Boxing Night II O KTÓREJ GODZINIE gala? Walka Masternak - Radczenko GODZINA O której godzinie Boks dzisiaj 26.06.2020 Kielce

2020-06-26 13:00 MF, MSo
Mateusz Masternak
Autor: East News Mateusz Masternak

Suzuki Boxing Night II O KTÓREJ GODZINIE gala Suzuki Boxing Night II GODZINA gali. Walka Masternak - Raczenko O KTÓREJ GODZINIE boks 26.06.2020 w Kielcach? O KTÓREJ gala Suzuki Boxing Night II dzisiaj 26 czerwca Kielce. Przed nami wielkie święto boksu amatorskiego! W Kielcach odbędzie się gala Suzuki Boxing Night II, której zwieńczeniem będzie pokazowy pojedynek Mateusza Masternaka z Siergiejem Radczenką. Łącznie podczas gali obejrzymy siedem pojedynków boksu olimpijskiego! O KTÓREJ GODZINIE gala Suzuki Boxing Night II O KTÓREJ GODZINIE boks dzisiaj 26.06.2020.

Suzuki Boxing Night II: Masternak - Radczenko O KTÓREJ GODZINIE początek gali dzisiaj 26.06.2020

W piątek w Kieleckim Centrum Kultury Mateusz Masternak (33 l., 41-5, 28 k.o.) wróci do ringu po ponad 3-miesięcznej nieobecności. Jego rywalem na gali Suzuki Boxing Night II będzie dobrze znany polskim kibicom bitny Ukrainiec Siergiej Radczenko (33 l., 7-6, 2 k.o.), który mocno dawał się we znaki Krzysztofowi Głowackiemu, Adamowi Balskiemu i ostatnio, w marcu w Łomży - Arturowi Szpilce. Walka odbędzie się na zasadach boksu zawodowego na dystansie ośmiu rund, ale oficjalnie ma charakter towarzyski i nie będzie wpisana do bilansu pięściarzy. Werdyktu nie będzie, ale być może poznamy odpowiedź na pytanie o przyszłość „Mastera”, który rozważa powrót do boksu zawodowego. – Planowałem to sobie zupełnie inaczej. Myślałem, że na rok wyskoczę do boksu olimpijskiego, powalczę o igrzyska, które zawsze były marzeniem, a potem wrócę na zawodowstwo. Pandemia zweryfikowała te plany. Nie wybiegam myślami poza 26 czerwca, do tej pory boksuję pod auspicjami boksu olimpijskiego – powiedział były zawodowy mistrz Europy. W Kielcach zobaczymy ponadto siedem pojedynków boksu olimpijskiego.

Futbologia 24.06

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Gala Suzuki Boxing Night II z walką wieczoru Masternak - Radczenko odbędzie się w piątek, 26 czerwca. Początek zaplanowany jest na godzinę 19:00! Transmisja z Suzuki Boxing Night II jest zaplanowana w TVP Sport od 19. Stream online na Sport.tvp.pl! Walka wieczoru Masternak - Radczenko nie powinna rozpocząć się przed 21:00.

Suzuki Boxing Night II KARTA WALK:

Mateusz Masternak - Siergiej Radczenko - walka wieczoru
Sandra Drabik - Angelika Krzysztoforska
Sandra Kruk - Kinga Szlachcic
Karolina Koszewska - Elżbieta Wójcik
Damian Drukacz - Michal Takacs
Łukasz Zyguła - Michał Jarliński
Bartosz Gołębiewski - Daniel Adamiec
Sebastian Wiktorzak - Mateusz Goiński
Adam Kulik - Oskar Safaryan

Najnowsze