Sylwia Dekiert

i

Autor: Instagram/Sylwia Dekiert Sylwia Dekiert

Ależ ona wygląda!

Sylwia Dekiert zadała prawdziwego szyku! Przykuła uwagę kibiców, pokazała wielkie piękno w trakcie bokserskiego święta!

2024-04-20 19:40

Sylwia Dekiert postanowiła zaskoczyć na gali KnockOut Boxing Night 34. Na wydarzeniu, na którym ma dojść do pojedynku między Mateuszem Masternakiem a Jeanem Oliverem, Dekiert była w studiu i zadała prawdziwego szyku! To trzeba zobaczyć na własne oczy!

Sylwia Dekiert postanowiła zadziwić fanów na gali KnockOut Boxing Night 34. Gwiazda Telewizji Publicznej pojawiła się na gali, aby poprowadzić studio. Gwiazda telewizji pokazała się w wyjątkowo pięknym wydaniu, ubierając się w zjawiskową, białą suknie. Kibice wprost nie mogą się napatrzeć!

Sylwia Dekiert czaruje na KnockOut Boxing Night 34. Co za stylizacja, gwiazda oświeciła nas wielkim pięknym

Gala KnockOut Boxing Night 34 jest miejscem wielkich bokserskich emocji. Do walki po przerwie wraca Mateusz Masternak, który zmierzy się z Jeanem Oliverem. Oprócz emocji sportowych, na widowisku zobaczyć mogliśmy Sylwię Dekiert, która zadała wielkiego szyku. Jej stylizacja podkreśla jej olbrzymie piękno, które od zawsze podkreślają kibice. Wspaniały ubiór dziennikarki podkreśla dobitnie jej olbrzymią urodę.

Na gali Dekiert założyła białą suknie, która tworzyła wspaniały kontrast z jej czarnymi włosami. Oprócz tego na twarzy dziennikarka postawiła na lekki, ale bardzo wyrazisty makijaż, który podkreślił jej urodę. Trzeba przyznać, że gala przejdzie do historii nie tylko dzięki wojownikom ringu, którzy walczą do upadłego o zwycięstwo, ale także pięknej stronie wizualnej, którą bez wątpienia jest dziennikarka TVP.

Sylwia Dekiert

i

Autor: screen/tvpsport
Sylwia Dekiert o Euro i igrzyskach
Najnowsze