Szpilka i Włodarczyk grają w piłkę. ZOBACZ jak im to wychodzi. Uśmiejesz się! [WIDEO]

2021-06-24 18:01
Artur Szpilka
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Artur Szpilka

Reprezentacja Polski przegrała ze Szwecją 2:3 i już po fazie grupowej pożegnała się z Euro 2020. Kilka godzin przed decydującym starciem drużyny prowadzonej przez Paulo Sousę do sieci wyciekło nagranie, na którym swoich sił na boisku próbują nasi pięściarze na czele z Arturem Szpilką i Krzysztofem Włodarczykiem.

Szpilka i Włodarczyk delikatnie rzecz ujmując nie przepadają za sobą. W przeszłości byli jednak dobrymi kolegami i nagranie, które trafiło do sieci, jest na to najlepszym dowodem.

Adam Kownacki opowiedział co z jego przyszłością! Ambitne plany pięściarza [WIDEO] | Andrzej Kostyra

Portal ringpolska.pl, który może pochwalić się wieloma znakomitymi archiwalnymi materiałami, tuż przed meczem Biało-Czerwonych ze Szwecją zamieścił na swoim kanale na YouTube nagranie, na którym za piłką biegają polscy pięściarze.

W akcji widzimy nie tylko Szpilkę i Włodarczyka, ale także Andrzeja Wawrzyka, Alberta Sosnowskiego, Damiana Jonaka, Pawła Kołodzieja czy Grzegorza Proksę. Ten ostatni próbował nawet przewrotki, ale efektowny strzał nie znalazł drogi do bramki.

Być może w wielu momentach brakowało pięściarzom umiejętności, ale serducha i zaangażowania odmówić im nie można. A radość po zwycięskiej bramce była godna stadionów świata...

Krzysztof Włodarczyk znów pójdzie siedzieć?! Kolejny wyrok, kara pozbawienia wolności! [TYLKO U NAS]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE